NOWY SINGIEL I TELEDYSK SMASH INTO PIECES!

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach  single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad      375 mln odtworzeń.

W sierpniu zeszłego roku zespół wydał album “Arcadia”, który był czymś więcej niż zwykłą płytą, był to początek historii, w której przy pomocy niezwykłych teledysków formacja odkrywała przed słuchaczami nowy, cyfrowy świat, świat Arkadii.

 

Teraz historia ta trwa dalej, zespół ujawnił kolejny singiel i teledysk, nastrojową i pełną mocy balladę “Cut You Off”, który zapowiada najnowsze studyjne wydawnictwo Szwedów. Album “A New Horizon” ukaże się już 27 sierpnia.

 

„…Bitwa może się skończyła, ale wojna dopiero się zaczęła.

Ludzie przebudzili się i coraz więcej osób zaczyna dostrzegać, jak Ghostis dąży do całkowitej kontroli nad Arkadią. Apoc i jego Smashheads na przekór wszystkiemu, stoją teraz w obliczu wielkiej walki.”

 

Zespół zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “Worlds Collide Tour”, gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.

 

Więcej informacji:

 


Homepage  Spotify  Youtube  Facebook  Instagram  Twitter  Tiktok Twtich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *