27. Pol’and’Rock Festival żegna Festiwalowiczów!

Kolejny, już 27. Najpiękniejszy Festiwal Świata, zakończył się. Trzy dni niesamowitych koncertów, inspirujących spotkań, wyśmienitej zabawy i pozytywnych emocji dzięki festiwalowiczom. To wszystko w wyjątkowej, hybrydowej formie wydarzenia.

“Dzisiaj na świecie nikt nie zrobił takiego festiwalu jak my. Możemy być dumni z tego, co zrobiliśmy”, powiedział dzisiaj na konferencji prasowej Jurek Owsiak. Nowe miejsce, hybrydowa formuła wydarzenia oraz dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników na najwyższym poziomie przy jednoczesnym ograniczeniu liczby festiwalowiczów i zachowaniu rozmachu wydarzenia sprawiły, że o tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival można mówić jako o światowym pionierze podobnych wydarzeń w nowej rzeczywistości.

Przysięga Festiwalowiczów

Jedną z tradycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata jest wspólna przysięga jego uczestników. Festiwalowicze, trzymając wręczone przez wolontariuszy Pokojowego Patrolu słoneczniki, wykrzyczeli za Jurkiem Owsiakiem: To jest mój kawałek ziemi, o który będę dbał i który będę szanował. To jest mój dom, w którym panuje miłość, tolerancja, braterstwo i przyjaźń. Tak mi dopomóż rock’n’roll, rock’n’roll, rock’n’roll!

Przysięga na 27. Pol’and’Rock Festival, fot. Marcin Michoń

Piotr Bukartyk na zakończenie Festiwalu

Tradycyjnie, na zakończenie Festiwalu na scenie pojawił się Piotr Bukartyk wraz z utworem “Z tylu chmur” wykonywanym przez festiwalowiczów. “Bez pretensji, bez focha, bez hejtu. Tak powinno być na co dzień. Z kolorowymi flagami, z niebem nad nami, w otoczeniu przyjaciół.” – tymi słowami Jurek Owsiak żegnał festiwalowiczów.

Nie tylko muzyka

Akademia Sztuk Przepięknych już od 15 lat zaprasza do rozmów inspirujących Gości z Polski i ze świata. Paleta tematyczna ASP jak zawsze barwna tak, jak sam Festiwal: prawa człowieka, gospodarka, równouprawnienie, szacunek, rodzina, pasja, podróże, film, kreowanie mediów i wiele innych.

Festiwalowa kreatywność

Pol’and’Rock tworzą ludzie – to właśnie oni, ogromne pokłady ich pozytywnej energii, ich uśmiechy, niesamowita kreatywność i różnorodność sprawiają, że bezsprzecznie jest to Najpiękniejszy Festiwal Świata. Każdy znajdzie tutaj swój kawałek ziemi, o który może zadbać!

Gramy na całym świecie 

Tysiące namiotów, tłum na lotnisku Makowice-Płoty – a to ledwie kropla w morzu wszystkich uczestników 27. Pol’and’Rock Festival! Dzięki hybrydowej formie wydarzenia Festiwalowicze brali udział w Najpiękniejszym Festiwalu Świata nie tylko online w całej Polsce, ale i na całym świecie! Jak tworzyły się tak wspaniałe społeczności i kto stoi za tym, aby Organizatorzy bez przeszkód pokonywali kolejne kilometry w myśl hasła “Miłość, Przyjaźń, Muzyka”?

Przysięga na 27. Pol’and’Rock Festival, fot. Marcin Michoń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!