Playlista z pełną historią Heavy Metalu w porządku chronologicznym

Playlista Hard ‘n’ Heavy Chronology zaproponowała zbadanie pełnej historii Heavy Metalu, Hard Rocka i jego odmian, zaczynając od tego, co uważane jest za punkt zerowy Heavy Metalu, czyli albumu Black Sabbath, począwszy od 1970 roku. wszystkie nagrania, zachowując możliwie najwierniejszy porządek chronologiczny, są reprezentowane przez pojedynczą piosenkę, która najlepiej oddaje jej brzmienie, pozwalając słuchaczowi odkrywać albumy, które najbardziej przykuwają jego uwagę poprzez wybraną muzykę.
Ta playlista, stworzona przez Hell Yeah Music Company, zawiera ponad 6000 utworów, które są codziennie aktualizowane i ponad 5000 obserwujących. Mimo to wiele mogło zostać pominiętych lub zepsutych, a niektóre rzeczy również nie są uwzględnione w wybranym serwisie streamingowym, na przykład w dyskografii Black Sabbath, Motörhead czy Manowar.
Jeśli Twojego własnego zespołu lub ulubionego zespołu nie ma na liście, skontaktuj się z kuratorem Hell Yeah, aby przekazać swoją rekomendację za pośrednictwem Instagrama @hellyeah_music lub e-mailem hellyeahassessoria@gmail.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *