Poznaj brazylijski zespół Seventh Sign From Heaven

Seventh Sign From Heaven powstał po tym, jak jego lider, wokalista i gitarzysta Mark Neiva, opuścił swój poprzedni zespół, Metraton, szukając nowych ścieżek i celów w stylu tego, co proponował jego poprzedni zespół.

Nie zamierzając na nowo wymyślać gatunku, który miał już swoje możliwości zbadane do wyczerpania, Seventh, założony w Picos, Piauí, pił ze źródła swoich głównych wpływów, szukając elementów w różnych zespołach i gatunkach, aby uzyskać uczciwe i dobrze wykonane brzmienie , zgodnych i zgodnych z prawdą, którą chciał przekazać w swoich piosenkach i udał się do studia, aby nagrać je na swój debiutancki album „The Woman and the Dragon”, nagrany przez doświadczonego muzyka i producenta Thiago Bianchi, w Estúdio Fusão.

Album zawiera dziesięć utworów z najczystszego Heavy Metalu, które wprowadzają nas do zespołu z mnóstwem twardości, powagi i uczciwości, w nagraniu absolutnie dobrego smaku, uwidaczniając cechy i specyfikę każdego z muzyków i czcząc wielkie nazwiska w gatunki takie jak Iron Maiden, Judas Priest, Saxon, Accept, Metallica, Motorhead, Diamond Head. Najważniejszymi punktami albumu są wielkie otwarcie z Stayed in the Dark, potężny Rise oraz piękny i ekscytujący Paid on the Cross.

Seventh Sign From Heaven został założony przez Marka Neivę w październiku 2016 roku, z doświadczonym Filhinem Nascimento na perkusji, Zinhą Soares na basie i Álvaro Macbrianną na gitarze, którego później zastąpił gitarzysta Emanuel Lima, konsolidując w ten sposób formację i cele zespół.

Odkryj pracę Seventh Sign From Heaven na kanale YouTube zespołu lub na głównych platformach streamingowych. Obserwuj zespół na Instagramie: @seventhsignfheaven

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *