Dwa koncerty Percival już w ten weekend

Percival: „Wild Hunt Live” zaprezentuje się kolejno: 7 sierpnia na Scenie Letniej klubu Progresja oraz 8 sierpnia w krakowskim Hype Parku.

Bilety na koncerty można jeszcze nabyć na: SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie) oraz na: SKLEP eBILET.

WARSZAWA:
18:00 – Drzwi
20:00 – Percival

KRAKÓW:
18:00 – Drzwi
18:30 – Otwarcie strefy koncertowej
20:00 – Percival

BILETY:
Bilety będą dostępne przy wejściu na koncert w cenie 110 zł (Warszawa) oraz 120 zł (Kraków). Przypominamy! Nie musisz drukować biletu – przy wejściu na koncert możesz okazać kod kreskowy na ekranie telefonu.

PŁATNOŚCI:
Warszawa: Na terenie całego klubu Progresja oraz Sceny Letniej można płacić kartą i gotówką.

Kraków: Na terenie całego Hype Parku nie ma możliwości płacenia gotówką! Wyjątkiem będzie jedynie sprzedaż biletów przy wejściu na koncert.

DOJAZD:
Warszawa: Scena Letnia Klubu Progresja znajduje się przy ul. Fort Wola 22. Autobusy i tramwaje kursują do przystanków: Fort Wola oraz Cmentarz Wolski. Pod klubem nie ma ogólnodostępnego parkingu, więc zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej.

Kraków: Hype Park zlokalizowany jest przy ulicy Kamiennej 12, w sąsiedztwie Dworca Towarowego. Przed bramą wejściową znajduje się ograniczona liczba bezpłatnych miejsc parkingowych, a komunikacja miejska kursuje do przystanków: Dworzec Towarowy i Nowy Kleparz.

Do zobaczenia!

Pobierz obrazki

Pobierz obrazki

PERCIVAL (Polska) słowiański folk:

„Wild Hunt Live” to projekt założycieli zespołu Percival, Katarzyny Bromirskiej i Mikołaja Rybackiego, który powstał, gdy pojawiło się zlecenie uczestnictwa przy przygotowaniu muzyki do gry “Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Jak wiadomo, gra okazała się światowym przebojem, a tym samym twórczość Percivala obiegła cały świat.

Na samym udostępnieniu już powstałej muzyki i nagraniu nowych utworów skomponowanych przez Marcina Przybyłowicza się nie skończyło. Muzycy Percival stworzyli imponujący spektakl do utworów, które zostały wykorzystane w “Wiedźminie 3”. Koncerty odbywają się pod szyldem “Wild Hunt Live”, a w ich trakcie poza muzyką fani mają okazję zobaczyć, chociażby popisy taneczne w wykonaniu Teatru AVATAR z Legnicy, na tle scenografii kojarzącej się z grą i w pięknych strojach odpowiadających jej klimatowi, specjalne wizualizacje oraz materiały wideo, które poza koncertami nie były publikowane (materiały nie publikowane są własnością zespołu Percival). A to wszystko przepięknie iluminowane. Percival stworzył coś, co w równym stopniu zafascynuje maniaka gier i miłośnika folku najwyższej próby. Świadczą o tym, choćby recenzje ze spektakli/koncertów, które Percival już miał okazję zaprezentować.

WWW
FACEBOOK
YOUTUBE

Wystąpi:
PERCIVAL: „WILD HUNT LIVE” (Polska) słowiański folk

Kiedy: 7 sierpnia (sobota) 2021
Gdzie: Warszawa @ Scena Letnia Progresji, ul. Fort Wola 22
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu (tylko miejsca stojące)
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 8 sierpnia (niedziela) 2021
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12
Bilety: 89-109 zł – przedsprzedaż, 110-130 zł – w dniu koncertu (tylko miejsca siedzące) Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)
SKLEP eBILET

Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!