Foster The People zapowiadają wydanie nowej wersji albumu „Torches”!

Columbia Records oraz Legacy Recordings mają zaszczyt ogłosić premierę specjalnej edycji albumu Foster The People – „Torches X (Deluxe Edition)”, która ukaże się w serwisach digitalowych w piątek, 12 listopada.

Rocznicowe wydanie płyty zawierać będzie podstawową wersję albumu oraz 10 dodatkowych utworów, w tym: „Broken Jaw”, „Ruby” oraz nową wersję „Pumped Up Kicks” autorstwa Gusa Dappertona. „Torches” to pierwszy studyjny album Foster The People, ukazał się 23 maja 2011 roku. Limitowane wydanie „Torches X (Deluxe Edition)” promować będzie utwór „Broken Jaw”, który pierwotnie był dostępny wyłącznie na platformie iTunes.

Foster The People to amerykańska formacja założona w Los Angeles w 2009 roku. Frontmanem i założycielem zespołu jest Mark Foster. Ich kariera nabrała rozpędu w 2010 roku, kiedy utwór „Pumped Up Kicks” stał się viralowym hitem, a Foster The People podpisali swój pierwszy kontrakt płytowy i od razu rozpoczęli koncertowanie w małych klubach i festiwalach muzycznych. Po wydaniu „Torches” w 2011 roku, singiel „Pumped Up Kicks” stał się komercyjnym przebojem radiowym, osiągając ostatecznie 3. miejsce na liście Billboard Hot 100. Do dnia dzisiejszego album „Torches” pokrył się podwójną platyną, a w 2012 roku był nominowany do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy Album z Muzyką Alternatywną.

W liście do fanów zespół napisał: „To był dla nas czas refleksji, gdy patrzymy wstecz na wszystkie nasze doświadczenia z ostatnich 10 lat. Nasze życie zmieniło się diametralnie wraz z wydaniem albumu „Torches”. Ta płyta stała się naszym biletem do poznania całego świata, tak wielu różnych ludzi i kultur. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że „Torches” wciąż trafia do nowych fanów. Dziękujemy wam za nieustające wsparcie, gdy rozwijamy się i przechodzimy do kolejnych rozdziałów naszej kariery. To radość naszego życia, że mogliśmy tworzyć sztukę dla was i z wami, od samego początku. Powierzyliście nam swoje osobiste historie walki, straty, triumfu i miłości. A my zaufaliśmy wam z naszymi historiami. Chcielibyśmy poświęcić z wami chwilę, aby uczcić mijającą dekadę. Spełnił się nasz sen, dziękujemy za podarowanie nam najwspanialszego prezentu.”
Foster The People - Torches X (Deluxe Edition).jpg
Foster The People rozpoczną świętowanie 10. rocznicy wydania albumu „Torches” trzema koncertami w The Wiltern w Los Angeles 17, 18 oraz 19 listopada. Więcej informacji na stronie www.fosterthepeople.com
Tracklista „Torches X (Deluxe Edition)”:
1. Helena Beat
2. Pumped Up Kicks
3. Call It What You Want
4. Don’t Stop (Color on the Walls)
5. Waste
6. I Would Do Anything for You
7. Houdini
8. Life on the Nickel
9. Miss You
10. Warrant
11. Broken Jaw
12. Love
13. Chin Music for the Unsuspecting Hero
14. Ruby
15. Downtown
16. Pumped Up Kicks (The Knocks Speeding Bullet Remix)
17. Houdini (RAC Remix)
18. Helena Beat (Lenno Extended Remix)
19. Call It What You Want (Treasure Fingers Pre-Party Remix Radio Edit)
20. Pumped Up Kicks (Gus Dapperton version)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!