Holly Humberstone napisała utwór z Mattym Healym z The 1975

Holly Humberstone przedstawia nowy utwór „Please Don’t Leave Just Yet”, którego współautorem jest Matty Healy z The 1975. Singiel zapowiada drugą EP-kę artystki, „The Walls Are Way Too Thin”, która ukaże się 5 listopada.

Jedna z najciekawszych debiutantek 2021 roku i nominowana do prestiżowej nagrody Ivor Novello Rising Star Holly Humberstone ogłasza premierę drugiej EP-ki „The Walls Are Way Too Thin” – wydawnictwo ukaże się 5 listopada i trafi na niego 6 utworów, w tym „Please Don’t Leave Just Yet”. Holly napisała utwór we współpracy z Mattym Healym, liderem The 1975 – to jeden z ulubionych zespołów Humberstone.

Holly weszła do studia z Mattym i Robem Miltonem w szczytowym momencie pandemii. 21-latka tak wspomina pracę nad utworem: – Piosenka opowiada o tym, jak bardzo chcemy, by ktoś został z nami, nawet na 5 minut, bo doskonale wiesz, jak bardzo będzie to bolesne, gdy ta osoba już odejdzie. W tekście utworu słychać pewną desperację, którą wówczas odczuwałam. Myślę, że w ubiegłym roku wielu ludziom towarzyszyło podobne uczucie, gdy kompletnie pozbawiono nas kontaktu z innymi osobami. Często piszę piosenki z konkretnym obrazem w głowie i tym razem wyobrażałam sobie odosobnione miejsca, jak np. pełne morze, punkt tak oddalony, że ciężko odnaleźć drogę powrotną, albo miejsce na obrzeżach miasta, w których składowane są kontenery z różnymi towarami, ze światłami miasta w oddali.
Druga EP-ka Holly, „The Walls Are Way Too Thin”, to następca debiutanckiej EP-ki „Falling Asleep At The Wheel”. Holly Humberstone nie tylko jest nominowana do prestiżowej nagrody Ivor Novello Rising Star, ale także ma na koncie tytuł BBC Sound of 2021, Apple’s Up Next Artist i VEVO DSVR’s Artists To Watch 2021. W mediach mogła liczyć na wsparcie m.in. Jimmy’ego Kimmela, Jamesa Cordena, Triple J, „The Sunday Times”, „NME”, „The Guardian”, „i-D”, „ELLE” i „Billboardu”.
Holly Humberstone słynie z niezwykłego talentu do opowiadania historii, dzięki czemu zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. Artystka chciałaby, aby jej teksty mogły być tak życiowe, że ludzie chcieliby tatuować je na swoim ciele. W swoich piosenkach kompozytorka i wokalistka stara się przedstawić najbardziej intensywne emocje, co w muzyce bywa o wiele łatwiejsze niż w zwykłej rozmowie.
O nadchodzącej EP-ce „The Walls Are Way Too Thin” Holly mówi: – EP-ka opowiada o poczuciu zagubienia, tak mocnym, że zaczynasz kwestionować swoją tożsamość i przynależność do danego miejsca. Tak mocnym, że może nastąpić potrzeba, by ktoś cię odnalazł, bo sam nie możesz już się odnaleźć. Czułam się trochę tak po przeprowadzkach, najpierw do Liverpoolu, potem do Londynu, gdy byłam w wiecznym tranzycie między miastami i nie mogłam osiąść.
Dotychczasowy katalog 21-letniej artystki przekroczył już 150 mln streamów.
Holly Humberstone – „The Walls Are Way Too Thin” – lista utworów:
1. Haunted House
2. The Walls Are Way Too Thin
3. Please Don’t Leave Just Yet
4. Thursday
5. Scarlett
6. Friendly Fire

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!