Metal Doctrine Festival 2021 Open Air – Vader, Belphegor, Azarath…etc.

Po trudnym okresie oczekiwania na możliwość organizacji dużych festiwali muzycznych, spragnieni kontaktów z fanami,  przygotowaliśmy prawdziwą petardę. Trzecia odsłona Metal Doctrine Festival 2021 ma potężną listę kapel, bo zagrają u nas:  Vader, Belphegor, Azarath, Voidhanger, Gruzja, Offence i Deadlu Vision. Festiwal odbędzie się 27 sierpnia z nowym oryginalnym miejscu spotkań, które pojawiło się na mapie Dąbrowy Górniczej – Fabryka Pełna Życia. Ze względów epidemicznych pula biletów w tak zwanym wolnym dostępie bez potrzeby okazywania certyfikatów i testów jest mocno ograniczona , warto więc pospieszyć się z zakupem, bo bilet znikają z godziny na godzinę. Pula biletów dla osób zaszczepionych, zgodnie z wytycznymi jest nieograniczona, jednak także tutaj warto się pospieszyć ze względu na liczbę osób mogących brać udział w wydarzeniu. 

Ceny biletów do 9 sierpnia ustalono na 129 zł a po 9 sierpnia będzie to 139 zł. Bilety można kupować online  i przelewem na stronie agencji M-ART będącej współorganizatorem wydarzenia.

Wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/943529753154921.

Rock Out dzień drugi Metal Doctrine – Kat, Closterkeller, Cochise…
 
W ramach Metal Doctrine pojawi się Rock Out Fest. i 28 sierpnia Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej zagrają takie zespoły jak : KAT, Closterkeller, Cochise, SIQ, Belzebong, Devils In The Name, Fate. Podobnie jak w przypadku Metal Doctrine Festival liczba biletów jest ograniczona względami pandemicznymi.  Dlatego warto pospieszyć się z zakupem.
Szczegóły wydarzenia – tutaj:  https://www.facebook.com/events/608358850143424/ .
Festiwal otwiera cykl dużych koncertów organizowanych przez Rock Out i projekt M-Art Mundus z wsparciem Metal Doctrine. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!