Polscy muzycy grają dla DIO – już 12 sierpnia w Warszawie!

Hołd dla boga metalu

VIII edycja Memoriału Ronniego Jamesa DIO

Już 12 sierpnia na plenerowej scenie Klubu Rejs w Warszawie odbędzie się koncert memoriałowy poświęcony jednemu z największych artystów rocka i metalu – Ronniemu Jamesowi Dio. W trakcie koncertu wystąpią muzycy Scream Maker, Another Pink Floyd, White Highway i MadRise oraz goście, wśród nich Krzysztof Sokołowski, wokalista Nocnego Kochanka. Gościem specjalnym koncertu będzie zespół Lux Perpetua.

  • To będzie ponad dwie godziny różnorodnej i energetyzującej muzyki z czasów Black Sabbath, Rainbow i DIO, czyli trzech najważniejszych zespołów Ronniego. Usłyszycie nieśmiertelne hity z “Heaven and Hell” na czele, a także mniej znane utwory. Na scenie wystąpi co najmniej czterech wokalistów, ale nie obędzie się bez niespodzianek, o których będziemy informować na naszym fanpage’u – mówi Sebastian Stodolak, wokalista Scream Maker i koordynator koncertu.

Obok Stodolaka na scenie pojawią się także:

  • Kasia Bieńkowska (White Highway, BlackKey)

  • Norman Power (Another Pink Floyd)

  • Mirek Skorupski (White Highway)

  • Dawid Pięta (MadRise)

  • Tomasz Sobieszek (Scream Maker)

  • Ada Kaczanowska (Scream Maker)

  • Jan Radosz (Scream Maker)

  • Michał Wrona (Scream Maker)

To już VIII edycja memoriału, który zainicjowano w 2014 r. Dotąd pojawili się na jego scenie m.in. Wojtek Cugowski (Bracia), Grzegorz Kupczyk (CETI), Tomasz Struszczyk (Turbo), David Reece (ex-Accept), Dino Jelusić, czy Alessandro Del Vecchio (Jorn, Edge of Forever). Inicjatywa cieszy się nieustającą popularnością wśród fanów klasycznego rockowego grania.

Przed “elektrycznym memoriałem” (07.08) zespół memoriału zagra akustycznie na plaży w Sopocie, a 13.12 da dodatkowy koncert na festiwalu Książ Rock Zone nad jeziorem Jarosławki.

Główny patronat medialny nad koncertem objęło Antyradio

Bilety na warszawski koncert do nabycia online w cenie:

30 zł – presale

40 zł – dzień koncertu

https://goout.net/pl/viii-memorial-ronniego-jamesa-dio/szexanr/

Miejsce koncertu: Klub Rejs (Piotra Bardowskiego 2A)

Otwarcie bram: 19:00

Godzina zakończenia: 23:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *