Anna Wyszkoni powraca z nowym singlem

Utwór „Skrable” już dostępny!

Anna Wyszkoni po krótkiej przerwie wraca na polski rynek muzyczny w nowej elektryzującej odsłonie! Najnowszym singlem zatytułowanym „Skrable” wokalistka otwiera kolejny rozdział w swojej 25-letniej karierze artystycznej, obfitującej w wiele muzycznych sukcesów i niezapomnianych przebojów.
„Skrable” mają zresztą dużą szansę stać się kolejnym radiowym hitem w dorobku Ani, za sprawą swojego lekko oldschoolowego brzmienia, chwytliwej melodii i zadziornego tekstu. Ten utwór to swoisty romans z latami 80. we współczesnym wydaniu, w którym wokalistka wyraźnie bawi się dźwiękami i otwiera się na nowe brzmienia, pozostając jednocześnie w zgodzie ze swoją wrażliwością i estetyką muzyczną.
Duży wkład w powstanie „Skrabli” miał producent Kuba Galiński, z którym Ania współpracowała już wielokrotnie, począwszy od swojego solowego debiutu w 2009 roku.

Kuba świetnie porusza się w różnych stylach muzycznych, bardzo zgrabnie balansuje między popem, rockiem i muzyką alternatywną. To on mnie zainspirował i wyprodukował piosenki, w których czuję się świeżo i naturalnie

Ania Wyszkoni

Wraz z singlem do sieci trafił również teledysk zrealizowany przez The DreamsStudio, doskonale odzwierciedlający przesłanie utworu i prezentujący całkiem nowe zredefiniowane oblicze Ani.

Wokalistce zależało na tym, by otworzyć się na nowe płaszczyzny artystycznego wyrazu i podkreślić jubileusz swojego 25-lecia na scenie, rozpoczynając całkiem nowy ekscytujący etap. Bez wątpienia „Skrable” rozbudzają apetyt na to, co Ania zaplanowała na swoją najbliższą przyszłość!

SOCIAL MEDIA
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/annawyszkoni_official
FACEBOOK: https://www.facebook.com/aniawyszkoni
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCUrxnaeTMe0_TC_P-BOfYXQ
SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/2QhdFVWTX2oEpTJjYm8iv0
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/346843/5b5c3bbd072f64dd29fd3dea0234eb31.jpeg
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/346841/757ed25ce95de31c2cc5914007132d7d.jpeg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!