Poczuj smak przygody z Sinplus – Zobacz teledysk „Private Show (My RnR)”

Duet Sinplus rozwiewa wątpliwości w kwestii najlepszej ścieżki dźwiękowej do długiej podróży autem.W sieci pojawił się teledysk „Private Show (My RnR)”.

Przypominamy, że 6 października bracia Broggini wystąpią w warszawskim klubie Chmury. Nie wiemy jeszcze, jakim środkiem transportu przyjadą…Tym teledyskiem chcieliśmy wrócić do tego uczucia, kiedy znów możesz zobaczyć swoich przyjaciół i wyruszyć razem w podróż pełną przygód.

Tak więc trzy przyjaciółki jadą na festiwal i świetnie się przy tym bawią. Tak jak my wszyscy, nie mogą doczekać się, kiedy w końcu po miesiącach lockdownu znów będą mogły imprezować przy muzyce na żywo. Zawsze wiedzieliśmy, że „Private Show (My RnR)” to idealny kawałek do słuchania w aucie. Ustawiasz głośniki na cały regulator i ruszasz przed siebie –opowiadają członkowie zespołu Sinplus, bracia Ivan i Gabriel Broggini.

„Private Show (My RnR)” to kwintesencja rocka, który daje poczucie wolności, lekkości i sprawia, że świat staje się zdecydowanie łatwiejszym miejscem do życia. Zobaczcie sami:

„Private Show (My RnR)” pochodzi z albumu „Break The Rules”. W ramach promocji wydawnictwa Sinplus wystąpi w Polsc 6 października w warszawskim klubie Chmury. Bilety na to wydarzenie w cenie 49 zł są dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl,Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!