Beztroska podróż z Nathanem Evansem w klipie „Told You So”

Nathan Evans zaprezentował oficjalny klip do singla „Told You So”.

Teledysk zrealizowano w malowniczych szkockich plenerach, m.in. w Glen Coe oraz rodzinnym mieście artysty, Airdire. W klipie pojawiają się także rodzina i przyjaciele Nathana:

Nathan Evans jest poruszony wsparciem, jakie otrzymał przy premierze „Told You So”: – To wszystko, co wydarzyło się z piosenką, bywa przytłaczające, ale też absolutnie zachwycające. Niektóre lokacje z mojego teledysku są naprawdę piękne. Spędziliśmy niemal cały dzień zdjęciowy przy Loch Lomond oraz Arrochar, a efekt końcowy po prostu zachwyca. Powróciliśmy też do moich korzeni i odwiedziliśmy moje rodzinne Airdrie. Wszystko wygląda po prostu pięknie. Uwielbiam ten klip i mam nadzieję, że wam również bardzo się spodoba.
Singiel „Told You So” trafił do Top 10 zestawienia Music Moves Europe Talent, m.in. za sprawą światowego sukcesu utworu „Wellerman”. Pierwszy singiel Nathana Evansa jest najpopularniejszym utworem lokalnym w Wielkiej Brytanii wydanym w 2021, jak również pierwszym szkockim debiutem na pierwszym miejscu list przebojów w UK od 2007 roku. Nathan Evans sprawił, że szanty znów stały się modne na całym świecie, a wiralowym klip Evansa zachwycali się m.in. Brian May i Andrew Lloyd Webber.
11 września Nathan Evans wystąpi po raz pierwszy na głównej scenie festiwalu, przed 60-tysięczną publicznością, u boku takich gwiazd jak Liam Gallagher czy Primal Scream – będzie to TRNSMT w Glasgow. Pomyśleć, że przed pandemią dla artysty sukcesem było zagranie dla 60 osób.
Jeszcze kilka miesięcy temu Nathan Evans był listonoszem pracującym w Glasgow. Dziś jest artystą z platynowymi wyróżnieniami za singiel oraz autorem najpopularniejszego singla brytyjskiego w 2021 roku. „Told You So” ukazało się 25 czerwca i jest jednym z największych przebojów tegorocznych wakacji. Obecnie Nathan Evans pracuje nad swoim debiutanckim albumem, a w planach ma także dużą trasę koncertową w Wielkiej Brytanii i Europie. Jak mówi: – Było bardzo miło rozpętać ponownie modę na szanty, jednak przez wiele lat pracowałem na to, by być muzykiem. Czas pokazać światu moje autorskie brzmienie.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/347212/19b1e2166791c41bb81279234012b442.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!