Duran Duran – więcej radości c.d.!

Do sieci trafia właśnie wideoklip do najnowszego singla Duran Duran „MORE JOY!”. Autorem animacji jest młoda, francuska graficzka – Melissa Ladybug.
Najnowszy singel, który swoją premierę miał w ubiegłym tygodniu, został zrealizowany we współpracy z japońskim, żeńskim, indie-punkowym zespołem – CHAI.
– Rozsadza nas radość! – komentują wokalistki CHAI pytane o to, jak doszło do współpracy  z Duran Duran. – Kiedy zostałyśmy poproszone o dołączenie do współpracy przy ich nowym singlu, wysłuchałyśmy go i wspólnie stwierdziłyśmy, że to jest „żywe, rockowe, fajne i zabawne” granie. A na koniec… wszystkie razem zaczęłyśmy tańczyć! Dodanie naszych głosów do ich rockowego brzmienia sprawiło, że singel stał się „MORE JOY” (bardziej radosny). Dziękujemy Wam Duran Duran! – dodają.

Album „Future Past” powstał z udziałem wielu wybitnych muzyków, takich jak: Erol Alkan, Giorgio Moroder i Mark Ronson, którzy pełnili role producentów, a gość specjalny – Graham Coxon z Blur nagrał gitary. Pianista Davida Bowie’egoMike Garson również miał swój spory wkład w nagrania albumu, a gościnnie wokalu użyczyła sama Lykke Li! Premiera albumu „Future Past”  – 22 października 2021.
Tracklista „FUTURE PAST”:

1.      INVISIBLE

2.      ALL OF YOU

3.      GIVE IT ALL UP (Feat. Tove Lo)

4.      ANNIVERSARY

5.      FUTURE PAST

6.      BEAUTIFUL LIES

7.      TONIGHT UNITED

8.      WING

9.      NOTHING LESS

10.  HAMMERHEAD (Feat. Ivorian Doll)

11.  MORE JOY! (Feat. CHAI)

12.  FALLING (Feat. Mike Garson)

Pre-order płyty TUTAJ
Duran Duran to legendarna formacja Wysp Brytyjskich. Zespół powstał w roku 1978 i wydała do tej pory aż 14 albumów długogrających. Lista zdobytych statuetek oraz nominacji do prestiżowych nagród Duran Duran jest naprawdę długa; band zdobył m.in.: Grammy Awards dwukrotnie w roku 1984, dwa razy cieszył się uznaniem MTV Video Music Awards zgarniając główne nagrody w 2003 oraz w 2015 roku. Dwukrotnie zdobył również nagrodę Brit Awards, a to dopiero początek listy… Najpopularniejsze hity Duran Duran, takie jak Come Undone, Save A Prayer, czy Ordinary World wciąż notują kolejne rekordy popularności na platformach streamingowych. Można powiedzieć, że w dobie ery tzw. “back to 80’s”, kompozycje Duran Duran przeżywają prawdziwy muzyczny renesans!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!