Swoich urodzin Daria Zawiałow tak jeszcze nie świętowała! Artystka na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku!

Daria Zawiałow została wybrana przez Spotify jako artystka miesiąca ich globalnej kampanii EQUAL.

Rok 2021 zdecydowanie należy do Darii Zawiałow – wokalistka wydała w tym roku swój nowy album „Wojny i Noce” z takimi przebojami jak „Za krótki sen” nagrany wraz z Dawidem Podsiadło czy „Kaonashi”. Płyta od dwóch miesięcy, niezmiennie pozostaje w czołówce najchętniej kupowanych albumów w Polsce.
Oprócz tego, wzięła udział drugi rok z rzędu w projekcie Męskie Granie, co zaowocowało hitem „I Ciebie też, bardzo”, który święci triumfy na wszystkich możliwych listach przebojów, a kilka dni temu podczas jednego z koncertów Orkiestry Męskiego Grania odebrała Podwójną Platynę za poprzedni album – „Helsinki”!
Dziś, w swoje 29. urodziny, Daria ma kolejny powód do świętowania! Wraz z kilkoma innymi artystkami z całego świata pojawiła się na billboardzie w centrum Nowego Jorku, na Times Square! To wyjątkowe wydarzenie powiązane jest z wybraniem przez Spotify Darię jako artystkę miesiąca EQUAL w kolejnej odsłonie ich globalnej inicjatywy.
Akcja ma na celu przeciwdziałanie nierówności płci w przemyśle muzycznym poprzez podkreślanie pracy artystek na całym świecie, poszerzenie zasobów i możliwości oraz zapewnienie długofalowej globalnej kampanii promocyjnej. Daria ze swoim anglojęzycznym „Hollow” znalazła się na specjalnie przygotowanej playliście programu, obok takich artystek jak Billie Eilish, Anne-Marie czy WILLOW.
https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/347679/bdd0499a53b6affe4bc658dd09e2af24.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!