Niezwykłe brzmienie Go_A podbija świat!

Jedno z objawień tegorocznej Eurowizji teraz pod skrzydłami Universal Music Polska.

Go_A to wehikuł czasu, który przenosi naszych przodków przez wieki, aż do Nowoczesnego Świata i daje im możliwość wypowiedzenia zapomnianych rzeczy. W utworach zespołu nowoczesne elektroniczne brzmienie łączy się z etnicznymi wokalami, ukraińskimi instrumentami folkowymi oraz niesamowitą energią koncertową. Ta mieszanka sprawia, że słuchacze wpadają w trans i czują się tak, jakby zyskali nowe życie.

Grupa Go_A zyskała światowy rozgłos za sprawą Konkursu Eurowizji 2021, gdzie dzięki utworowi „SHUM” z miejsca stali się jednymi z faworytów bukmacherów. Ostatecznie zajęli w konkursie 5. miejsce, choć w głosowaniu publiczności zakończyli Eurowizję z imponującą drugą lokatą.
„SHUM” w krótkim czasie wspiął się wysoko w wielu zagranicznych zestawieniach, włączając w to pierwsze miejsce na globalnej liście Spotify Viral Top 50. Utwór wciąż pozostaje na fali wznoszącej, a zespół ma w tej chwili prawie półtora miliona miesięcznych słuchaczy na samym Spotify!
Międzynarodowe zainteresowanie zapowiada nowy etap w karierze zespołu, jednak na rodzinnej Ukrainie o Go_A zrobiło się głośno już w 2016, po premierze singla „Vesnyanka”, za sprawą którego grupa wygrała konkurs „The Best Track in Ukraine”. Singiel stał się numerem jeden w najważniejszej ukraińskiej stacji dance KISSFM i nie schodził z podium przez 6 tygodni. W tym czasie zespół występował na wielu festiwalach w Ukrainie oraz w Polsce, Izraelu i Białorusi. Skład grupy tworzą wokalistka Kateryna Pavlenko, producent, klawiszowiec i perkusista Taras Shevchenko, multiinstrumentalista i wokalista Ihor Didenchuk oraz gitarzysta Ivan Hryhoriak.
Teraz przed Go_A wiele nowych ekscytujących możliwości, w których swój udział będzie miał także Universal Music Polska.
SOCIAL MEDIA
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/go_a_band/?hl=en
FACEBOOK: https://www.facebook.com/GoAbandoriginal
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPkFbYejq7f8M7J1fIB1COA
SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/4kvCU3MzggM2piZCqvxj0x?si=PFgjBcVkQKCbpXGlukwPoA&dl_branch=1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!