Nowy album Happysad na 20. urodziny. Z okazji premiery zespół spotka się z fanami online

Zespół Happysad obchodzi 20-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji wydaje dwupłytowy album „Odrzutowce i kowery”, którego premiera zaplanowana jest na 3 września. Już 24 sierpnia fani będą mieli okazję zadania pytań Kubie Kawalcowi i kolegom z zespołu w ramach wirtualnego spotkania z cyklu Premiera online.

Rozmowę z zespołem poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.
„Odrzutowce i kowery” to dwupłytowy album Happysad zawierający 14 utworów podsumowujących 20-letnią działalność zespołu. Nie jest to jednak zwykły zbiór „greatest hits”. Odrzutowcami nazwano utwory nigdy wcześniej niepublikowane, które z różnych względów nie znalazły się na podstawowych tracklistach dotychczasowych płyt, a kowery to najbardziej znane utwory Happysad po odważnym liftingu aranżacyjnym. Całość materiału została nagrana między sierpniem 2020 a marcem 2021 w warszawskim studiu Black Kiss Records pod okiem Arka Kopery i Mariusza Obijalskiego.
Na spotkanie z zespołem Happysad zaprasza Empik wraz z Mystic Production i Going. Partnerem cyklu Premiera online jest mBank. Bieżący kalendarz Premier online, nagrania poprzednich spotkań i ciekawe artykuły o premierowych tytułach znajdziesz na empik.com/premieraonline.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!