Szczecińska ETA prezentuje herosów wraz z LIGĄ SUPERBOHATERÓW

Ukazał się nowy singel z nowej płyty szczecińskiej grupy ETA zatytułowanej “Plan B”

Beniamin Bochnacki (ETA): “Klip do ‘Herosów’ powstał bardzo spontanicznie – z okazji IX lecia działającej w Szczecinie “Ligi Bohaterów”. Jest to fundacja charytatywna zajmująca się wieloma akcjami (w tym cosplayowymi) związanymi z dziećmi, które przebywają na oddziałach szpitalnych, bądź w hospicjach. Pisząc tekst do ‘Herosów’ myślałem o wszystkich bohaterach, którzy na co dzień nie noszą masek – samotnych Rodzicach, funkcjonariuszach publicznych, Lekarzach, prawdziwych przyjacielach… Jednak jak mocno ta piosenka pasuje także do tego co robi Liga. Wspaniała, wieloletnia działalność, która przynosi uśmiechy Dzieciom to naprawdę “bycie” prawdziwym Herosem. Cieszę się, że możemy być tego, jako ETA, malutką częścią!”. 

ETA to szczeciński zespół z pogranicza rocka i punk rocka, który ma za sobą wiele koncertów w całej Polsce i nie tylko. Można powiedzieć, że to nieślubne dziecko Rolling Stones i Nirvany, które wychowało się u boku wujka Green Daya. Scena i energia z niej płynąca to nasza druga natura, dlatego po występie, możecie się spodziewać ogromnej ilości energii oraz endorfin w swoich żyłach, które sprawią, że będziecie chcieli więcej.

Zespół ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, z których najważniejsze to: 

– Występ w roli headlinera na dużej scenie ukraińskiego przystanku Woodstock

– Finaliści Antyfestu Antyradia 2020 (wyróżnienie)

– I miejsce na 60 zespołów z całej Polski (dzięki głosom publiczności) w konkursie na support jesiennej trasy koncertowej Afromental, Illusion, The Sixpounder, Power of Trinity i Corią w Gdańsku. 

– Zdobywcy dzikiej karty i I miejsca festiwalu Passion of the Young (2018)

– Zwycięzcy Rock&Beer Fest 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!