Endorphine – premiera albumu winylowego

15 sierpnia 2021 roku miała miejsce premiera dwupłytowego albumu winylowego zespołu ENDORPHINE pod tytułem “Return to the Roots”. Jest to reedycja tego albumu, który w 2019 roku ukazał się na nośniku cd.

Publikacja ta otwiera cykl “Antologia Polskiej Muzyki Elektronicznej”, w ramach planów którego systematycznie pojawiały się będą kolejne albumy różnych wykonawców tego gatunku muzycznego pod szyldem wydawnictwa Stalker Wojciecha Sedeńko.

Album dostępny jest pod tym linkiem:

https://esef.com.pl/pl/p/2LP-Endorphine-Return-to-the-Roots/6931

Album promują dwa klipy:

ENDORPHINE to grupa czterech przyjaciół (Adam Bórkowski – Mr Smok, Krzysztof Kurkowski, Darek Śliwa i Piotr Skrzypczyk) tworzących wspólnie od 2004 roku.

Muzyka zespołu jest wypadkową klasycznej muzyki elektronicznej, muzyki orkiestrowej oraz etnicznej. Oparta jest na przyjaznej dla ucha melodyce, oryginalnych i niepowtarzalnych brzmieniach oraz niezwykle bogatej rytmice.

Zespół wydał w 2007 roku swój pierwszy album pod tytułem END OR FINE, który został bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy, zaś echa pozytywnych refleksji na jego temat dochodziły z całego niemal świata. Planowana jest reedycja tego albumu zmiksowana od nowa i zremasterowana przez nieodżałowanego ś. p. Jurka Kapałę – przyjaciela zespołu oraz wielkiego miłośnika muzyki elektronicznej i progresywnej.

Niemal gotowy jest również materiał na nowy album ŚWIAT RÓWNOLEGŁY, który powinien ukazać się pod koniec roku 2021.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!