DiscoPogo Wraca!

Przerwa z powodu pandemii nie przerwała działalności zespołu i jest już gotowa płyta z 11 nowymi piosenkami!
 
Zespół istnieje od 2015 roku i ma swoją bazę operacyjną w PoznaniuW grudniu 2016 wydali album EP ,,DiscoPogo” z 4 autorskimi utworami, natomiast we wrześniu 2019 ukazał się drugi EP “All Inclusive”, z 5 autorskimi utworami.

 
Motto DiscoPogo brzmi: Bawimy się na poważnie! Z pozoru paradoksalne, jednak najlepiej oddaje postawę zespołu, który lubi się bawić tworząc muzykę która nigdy się nie nudzi. 
 
Zespół powstał z inicjatywy Vincenzo Corsini który, po występach jako gość Strachów na Lachy i po nagraniu utworu My name is Jeżyce razem z Kamilem Durskim z Atlvnta i z “Kuzynem” z Pidżamy Porno, zdecydował założyć własny zespół.
 
Po zwycięstwie w festiwalu Dobrze Rockująca Sobota w Opalenicy i zagraniem z tego tytułu przed Romantykami Lekkich ObyczajówPudelsami, wiele festiwali i lokali w całej Polsce czekało na ich występ w 2020 roku, jednak pandemia przełożyła wszystkie plany.
 
Teraz DiscoPogo jest w blokach startowych z mnóstwem nowych kawałków i jeszcze większą energią! 

Na koncertach DiscoPogo można posłuchać utwory z nadchodzącej płyty i popularne wśród fanów Ona nie tańczyMy name is Jeżyce, oraz utwory pierwszego i drugiego wydawnictwa zespołu, takie jak All InclusiveStarość nie młodość czy Move your bodhi

W związku z tym, że każdy członek zespołu ma inne doświadczenia i gusty muzyczne, kapela nie zamyka się w kręgu jednego gatunku, tworząc utwory różnorodne a jednak współgrające między sobą.

 

Członkowie zespołu:

Vincenzo Corsini – wokal 

Michał Błaszak – gitara basowa 

Marcin Bazanowski – perkusja 

Mariusz Henschke – gitara elektryczna 

Marcin Wyrwiński – instrumenty klawiszowe.

 

Koncert DiscoPogo składa się z utworów z pogranicza rocka, funku, ska, a nawet dance, nawiązujących do przeróżnych tradycji muzycznych, tak by ciągle bawić i zaskakiwać publiczność. Spójnym elementem występu są zabawne, ale nie pozbawione głębi teksty, rockowa energia i rytm przy którym chce się tańczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!