The Killers z siódmym #1 na listach sprzedaży

Najnowszy album The Killers, „Pressure Machine”, trafił na szczyt list sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Siódmy album zespołu jest także siódmym krążkiem, który zajął tak wysoką lokatę. To także siódmy album zespołu, który znalazł się w top 10 zestawienia najpopularniejszych albumów w USA.

Siódmy album zespołu jest najbardziej refleksyjny, emocjonalny i kameralny w ich dorobku, do tego podszyty prawdziwym mrokiem
The Daily Telegraph *****
„Pressure Machine” to następca wydanego rok temu „Imploding The Machine”. Oba krążki zostały wyprodukowane przez Shawna Everetta oraz Jonathana Rado (Foxygen).
Kiedy pandemia COVID-19 zamknęła jakiekolwiek możliwości koncertowania oraz promowania albumu „Imploding The Mirage”, jak wspomina Brandon Flowers: – …wszystko się zatrzymało. I był to pierwszy raz od bardzo dawna, kiedy zetknąłem się z ciszą. Z tej ciszy powstał zalążek nowego albumu, pełnego piosenek, które w innych warunkach byłyby zbyt ciche i przeszłyby bez echa obok typowych dla The Killers głośnych numerów.

Od czasu debiutu w 2004 albumem „Hot Fuss”, The Killers sprzedało niemal 30 mln egzemplarzy albumów na całym świecie oraz występowali w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach.
Media o „Pressure Machine”:
THE DAILY TELEGRAPH – ★★★★★
THE DAILY MAIL – ★★★★★
THE SUN – ★★★★★
THE GUARDIAN – ★★★★
THE TIMES – ★★★★
NME – ★★★★
DAILY STAR – ★★★★
THE LINE OF BEST FIT – (9/10)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!