The Script zapowiadają nowy album i koncert w Warszawie

The Script świętują podróż, która objęła sześć albumów, sześć miliardów streamów i ponad dwa miliony sprzedanych biletów, zapowiadając wydanie albumu z największymi przebojami, „Tales from The Script”. Premiera już 1 października!

Obchody dorobku zespołu przedłużą się aż do 2022 roku, dzięki wielkiej brytyjskiej i europejskiej trasie Greatest Hits Tour, która rozpocznie się serią kameralnych klubowych koncertów w lutym, a następnie przeniesie się na areny. Wśród dat znalazła się warszawska Stodoła – The Script zawitają do Polski 2 marca. Pierwsza seria koncertów na żywo od ponad dwóch lat obejmie ogromny londyński koncert w The O2 i skończy się dwoma występami w dublińskiej 3Arena. Na koncertach w Wielkiej Brytanii i Irlandii do The Script dołączy Ella Henderson.
„Tales from The Script” to zestawienie wszystkich największych hitów i ulubieńców fanów z ich dotychczasowych sześciu albumów. Składanka podkreśla klasyczne kawałki z katalogu grupy, takie jak przebój nr 1 „Hall of Fame” (z will.i.am) czy hity „The Man Who Can’t Be Moved”, „For the First Time” i „Superheroes”. Płyta zawiera również przełomowe momenty i podstawowe elementy ich występów na żywo, w tym „Breakeven”, debiutancki singiel „We Cry” oraz „Rain”.
Nowe wydanie honoruje wszystko, co trio – Danny O’Donoghue, Glen Power i Mark Sheehan – osiągnęło razem od założenia grupy czternaście lat temu. Całość dopełnia zupełnie nowa piosenka „I Want It All”, o której Mark mówi, że „dostarcza wszelkich składników, które wszyscy znają i kochają” oraz niezwykle popularna „Never Seen Anything «Quite Like You»” w wersji akustycznej.

„Album «Tales from The Script» jest trampoliną do naszego następnego rozdziału, ale to także nasza dotychczasowa historia”, mówi Danny. „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zabrać go w trasę”. Glen dodaje: „Bierzemy wszystkie najlepsze piosenki i gramy je razem w jednym miejscu. Zamieni się to w celebrację wszystkich momentów, które do tej pory wspólnie przeżyliśmy”.
Lista utworów „Tales from The Script”:
1. Breakeven
2. The Man Who Can’t Be Moved
3. For the First Time
4. Nothing
5. Hall of Fame
6. If You Could See Me Now
7. Superheroes
8. Six Degrees of Separation
9. Rain
10. Arms Open
11. The Last Time
12. Run Through Walls
13. Before the Worst
14. We Cry
15. Science & Faith
16. No Good In Goodbye
17. Never Seen Anything “Quite Like You”
18. I Want It All

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!