Zapowiadamy nowy album Strachów na Lachy!

Wielki powrót STRACHÓW NA LACHY! Nowy album na winylu, płycie CD oraz kasecie magnetofonowej pojawi się już w środę 1 września w samo południe w sklepie SP Records! Wydawnictwo ukaże się już 1 października, wkrótce także odbędzie się premiera singla zapowiadającego album, zatytułowanego “Zachmurzony w Tobie”.

Zapowiadane wydawnictwo to pierwszy od kilku lat album studyjny Strachów na Lachy, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Grabaż i jego formacja na nowym wydawnictwie sięgają do elektronicznych inspiracji, ciekawych brzmień i intrygujących rytmów. Nie zabraknie także poetyckich, pełnych subtelności tekstów, które stanowią znak firmowy zespołu. Album ukaże się 1 października nakładem wytwórni SP Records.
3 września premierę będzie mieć natomiast kolejny utwór zapowiadający album – “Zachmurzony w Tobie”. Subtelny, poetycki tekst, spotyka tu ciekawe brzmienie, w którym pobrzmiewają rockowe i elektroniczne inspiracje.

Mamy przyjemność zapowiedzieć preorder nowej płyty Strachów, który startuje w środę 1 września w samo południe w sklepie internetowym wytwórni SP Records, wydawcy albumu.

Album ukaże się na CD, kasecie magnetofonowej, a także na winylu. Będzie to najwyższej jakości wydanie jednopłytowe (1×180 gram), w trzech wersjach kolorystycznych – czerwonej, czarnej i żółtej (transparentnej). Płyty wydane zostaną w poligrafii typu gatefold, a wszystkie egzemplarze będą ręcznie numerowane. Każdy album winylowy będzie zawierać wkładkę z autografami muzyków! Limit nakładu ustalą sami kupujący – płyta będzie sprzedawana tylko przez tydzień, od 1 do 7 września do godziny 11:59. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.
Dla miłośników analogowego brzmienia mamy także kasety MC w najwyższej jakości, a dla wszystkich – koszulki, bluzy i plakaty promujące płytę. W przedsprzedaży będzie można zamówić również płyty z autografem – każda płyta CD zamówiona do 27 września włącznie będzie opatrzona autografami członków zespołu!

To jednak nie koniec atrakcji! Przygotowaliśmy szereg niespodzianek…
➡ podaj w komentarzu do zamówienia swój nick na Instagramie i obserwuj konto SP Records (https://www.instagram.com/sp_records/), to warunek konieczny – otrzymasz GWARANTOWANĄ niespodziankę! Prócz tego spośród followersów biorących udział w akcji wybierzemy osoby, do których trafią nagrody specjalne – winyle, kasety, koszulki, prezenty od członków zespołu i wiele innych! Będziemy je codziennie ujawniać na naszym Instagramowym koncie, zatem już dziś zapraszamy do obserwowania;
➡ do każdego zamówienia zawierającego płytę winylową dołączamy niespodziankę (jedna sztuka na jedno zamówienie, bez względu na liczbę zamówionych winyli);
➡ w płytach CD z autografami ukryte będą niespodzianki – wejściówki na koncerty Strachów!

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Longin Bartkowiak, perkusista Rafał Kuzyn Piotrowiak i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Od tamtej pory formacja wydała kilka albumów – każdy z nich uzyskał status Złotej lub Platynowej Płyty, a lider formacji, Krzysztof Grabaż Grabowski, uhonorowany został Paszportem Polityki.
Jesienią 2021 ukaże się ich ósmy album studyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!