KAYAH ROZMAWIA “TU I TERAZ”. NOWY SEZON JEJ AUTORSKIEGO PROGRAMU – RUSZA JUŻ 1 WRZEŚNIA

„Tu i teraz”, to audycja Kayah, w której nie tylko prezentuje muzykę, najbliższą jej sercu, ale przede wszystkim rozmawia z zaproszonymi przez siebie gośćmi. 

Do tej pory gośćmi audycji były takie ciekawe postacie, jak Katarzyna Nosowska, Zdzisława Sośnicka, Hanna Banaszak, Krystyna Janda, Maja Ostaszewska, Martyna Wojciechowska, Beata Kozidrak, Ewa Farna, sanah, Natalia Szroeder, Natalia de Barbaro i cała masa innych cudownych gości, których nie sposób wymienić, bo audycja już wkrótce będzie świętować swój 200. odcinek.

Pierwszą audycję w tym sezonie, już 1 września, Kayah otworzy rozmową z wybitną aktorką młodego pokolenia – Marią Dębską, która w najnowszym filmie „Bo we mnie jest seks”, wciela się w rolę Kaliny Jędrusik. Na kolejną środową audycję zapowiedział się już Borys Szyc.

Najczęściej zdarza się, że rozmawiam z muzykami, ale to naturalne, bo sama najczęściej obracam się w świecie muzycznym i siłą rzeczy znam najwięcej osób z tego środowiska – mówi Kayah. 
W najbliższym sezonie zaproszę słuchaczy, by przysłuchiwali się moim rozmowom, także z ludźmi szeroko pojętej kultury i życia społecznego. Spotkania z osobami, które robią niesamowicie interesujące rzeczy, a przez to mogą być inspiracją dla innych. Te spotkania to także dla mnie prawdziwa przyjemność i czerpanie wiedzy od tych, którzy dzielą się ze mną swoją receptą na szczęśliwe życie. 

W każdej audycji “Tu i teraz” w Meloradiu, Kayah prezentuje także jeden utwór tzw. „world music”, który jest dla niej inspiracją. 

Spotkań Kayah można słuchać w środy między godz. 18:00 a 20:00 w Meloradiu, a wszystkie dotychczas wyemitowane odcinki dostępne są jako podcasty na stronie player.meloradio.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!