Nothing But Thieves na koncercie w Polsce!

Brytyjczycy z Nothing But Thieves zagrają w Warszawie w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej nowy album „Moral Panic”.
👉 Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy startuje w środę, 1 września o 12:00
👉 Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 2 września o 11:00
👉 Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 3 września o 11:00
Nothing But Thieves gra pełną pasji, opartą na gitarowych riffach muzykę, która łączy indie rockowe elementy z popową wrażliwością. Założoną w 2012 roku kapelę tworzą wokalista Conor Mason, gitarzysta Joe Langridge-Brown, gitarzysta Dominic Craik, basista Philip Blake i perkusista James Price.
Ostatnie kilka lat to dla Nothing But Thieves niezła jazda, bo grupa zdobywała popularność z prędkością światła. Nothing But Thieves zagrali koncerty dla ponad 150 tysięcy osób w tym w londyńskim Alexandra Palace, sprzedali ponad 700 000 albumów i zdobyli 750 milionów odtworzeń. Mają oddane grono wiernych fanów i etykietkę jednego z najlepszych obecnie zespołów rockowych na świecie.
Za co fani kochają Nothing But Thieves? Za szczerość, mocne riffy, mocny głos Conora Masona i szalone koncerty, na których publiczność bawi się do upadłego. Występy Nothing But Thieves przyniosły zespołowi renomę jednej z najlepszych młodych grup koncertowych na świecie. Nothing But Thieves jest także ulubieńcem polskiej publiczności, a bilety na ich koncerty znikają w mgnieniu oka!
Świętując wydanie swojego trzeciego albumu zatytułowanego „Moral Panic” grupa przyjedzie do Polski na koncert w kwietniu 2022 roku.
„Moral Panic” to trzeci krążek w dorobku brytyjskiej grupy. Krążek ukazał się 23 października 2020 roku. Na płytę złożyło się 11 porywczych i niespokojnych piosenek, które świetnie oddają panujące obecnie na świecie nastroje.
Wkrótce poznamy gości specjalnych koncertu. Więcej informacji na livenation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *