Oto “Piekło”! Ruszyła przedsprzedaż nowej płyty Strachów na Lachy!

Wielki powrót STRACHÓW NA LACHY! Nowy album “Piekło” na winylu, płycie CD oraz kasecie magnetofonowej właśnie trafił do sprzedaży w sklepie SP Records! Wydawnictwo ukaże się już 1 października, wkrótce także odbędzie się premiera singla zapowiadającego album, zatytułowanego “Zachmurzony w Tobie”.

“Piekło” to pierwszy od kilku lat album studyjny Strachów na Lachy, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Grabaż i jego formacja na nowym wydawnictwie sięgają do elektronicznych inspiracji, ciekawych brzmień i intrygujących rytmów. Nie zabraknie także poetyckich, pełnych subtelności tekstów, które stanowią znak firmowy zespołu. Album ukaże się 1 października nakładem wytwórni SP Records.
3 września premierę będzie mieć natomiast kolejny utwór zapowiadający album – “Zachmurzony w Tobie”. Subtelny, poetycki tekst, spotyka tu ciekawe brzmienie, w którym pobrzmiewają rockowe i elektroniczne inspiracje.

Album ukaże się na płycie CD, kasecie magnetofonowej, a także na winylu – będzie to najwyższej jakości wydawnictwo jednopłytowe w opakowaniu typu gatefold, trzech wersjach kolorystycznych (czarnej, czerwonej i żółtej) i limitowanej, ręcznie numerowanej edycji.

Artyści i wydawca z okazji preorderu przygotowali mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Przede wszystkim – każdy, kto śledzi konto wytwórni SP Records na Instagramie (to warunek konieczny) i w komentarzu do zamówienia podczas jego finalizacji wpisze swój nick, otrzyma gwarantowaną niespodziankę. Dodatkowo spośród osób biorących udział w akcji wybrane zostaną te, do których trafią wyjątkowe prezenty, związane z zespołem. Gadżety te będą prezentowane codziennie na koncie instagramowym SP Records.
Ponadto każda płyta CD zamówiona do 27 września będzie zawierać autografy członków zespołu, a do każdego winyla dołączona będzie również dołączona wkładka z autografami. Do każdego zamówienia zawierającego winyl dorzucona też będzie niespodzianka.

Jakie będzie “Pieko”? Przedsmak albumu fani otrzymają już w najbliższy piątek 3 września – tego dnia do serwisów streamingowych trafi utwór “Zachmurzony w Tobie”. Tego samego dnia w południe ukaże się teleduysk ilustrujący ten kawałek.

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Longin Bartkowiak, perkusista Rafał Kuzyn Piotrowiak i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Od tamtej pory formacja wydała kilka albumów – każdy z nich uzyskał status Złotej lub Platynowej Płyty, a lider formacji, Krzysztof Grabaż Grabowski, uhonorowany został Paszportem Polityki.
Jesienią 2021 ukaże się ich ósmy album studyjny.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Strachy na Lachy Piekło 0”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!