OLENA “Rose” / ruszyła przedsprzedaż płyty i nowa data premiery

Oficjalna premiera „ROSE” czyli drugiej płyty długogrającej w dorobku Oleny odbędzie się 10 września. Do 8 września płytę można zamówić w pre-orderze, w niższej cenie, na stronie: https://shop.mmrecords.pl/pl/shop/plyta-cd-olena-rose/

Na płytę trafiło 9 utworów, z których trzy to oficjalne single promujące album: „Jesienny Low”, „Fake” i „Powiedz”. W dniu premiery płyty Olena opublikuje kolejny singel, tym razem tytułową piosenkę “Rose”.

Album „ROSE” nawiązuje do fascynacji Oleny jazzem, soulem i r’n’b, słychać również wpływy muzyki hip-hopowej i popowe melodie. „ROSE” to delikatna róża niepozbawiona jednak kolców. Olena porusza w warstwie tekstowej dosyć kontrowersyjne, ale  aktualne tematy: krótkotrwałe relacje bez zobowiązań, tęsknota do miłości, presja, stres i niepewność jutra. Wszystko jednak jest przekazane z nutką ironii i żartu, w bardzo subtelny sposób.

Okładkę płyty zaprojektowała Aleksandra Ratajczyk, zdjęcie jest autorstwa Kamila Banaszka. Muzykę na albumie tworzyli producenci młodego pokolenia SHDW, OBWN i Andrzej Fonai Pieszak znany m.in. z współpracy z Natalią Nykiel.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!