Happysad: premiera albumu „Odrzutowce i kowery”!

W piątek ukazał się jubileuszowy, dwupłytowy album „Odrzutowce i kowery” zespołu Happysad.

Na wydawnictwo składa się 14 utworów podsumowujących 20-letnią działalność grupy. Nie jest to jednak zwykły zbiór „greatest hits”. Odrzutowcami nazwano utwory nigdy wcześniej nie publikowane, które z różnych względów nie miały szczęścia znaleźć się na regularnych płytach, a kowery to najbardziej znane utwory Happysad po odważnym liftingu aranżacyjnym. Całość nagrana została między sierpniem 2020 a marcem 2021 w warszawskim studiu Black Kiss Records pod okiem Arka Kopery i Mariusza Obijalskiego.

Niedawno Happysad opublikowali klip „Do rana przyłóż”, który został zmontowany przez RED Film Production z materiałów nagranych podczas jubileuszowego koncertu w Jarocinie w lipcu 2021 roku i oddaje fanastyczny klimat radości i zabawy zespołu oraz publiczności po pandemiczej przerwie koncertowej. Klip „Do rana przyłóż”:

Album „Odrzutowce i kowery” można zamówić tutaj: https://mystic.pl/search.php?text=Odrzutowce+i+kowery Płyta w formacie LP ukaże się 19 listopada.

13 października 2021 nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się książka Żanety Gotowalskiej „Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad”, która również zostanie wydana z okazji 20. urodzin zespołu. Link do zakupu książki:

https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99102-Zanim-pojde-Dluga-droga-zespolu-Happysad.html?fbclid=IwAR2u8S47o3nETZFPI4y8RMyDA1bzBCt7hvbKlxo0b69Ek9lqyYyB-kpyaD0

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!