Desecration Festival na Letniej Scenie Progresji

Po niesamowicie dobrze przyjętym, zeszłorocznym albumie “Saint Desecration”, Azarath razem z weteranami i wschodzącymi gwiazdami sceny death/black metalowej zagrają plenerowy koncert na Letniej Scenie Progresji/Gramy doWoli. Na fanów ekstremalnych dźwięków w najlepszym wydaniu czeka wieczór z muzyką pełną energii, agresji i perfekcji. Desecration Festival bez wątpienia będzie jednym z najgłośniejszych i najcięższych wydarzeń tego lata. Zagrają: Azarath, Infernal War, In Twilight’s Embrace, Sarmat.

Termin: 18 września 2021

Miejsce: Letnia Scena Progresji

Godziny: 17:00 – otwarcie bram, 17:50 – start

 

Bilety w cenie: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu

 

Sprzedaż:

https://bit.ly/DesecrationFestival

http://progresja.com/

Bilety dostępne w bileteriach GoOut i Going.

 

Organizator: Klub Progresja, Gramy doWoli

Partner: Kvlt

Azarath

Bluźnierczy, zagrany z barbarzyńskim impetem i opętany przez diabła death metal jest od pierwszego dnia wizytówką formacji Inferna (również Behemoth) i Barta (ex-Damnation, Armagedon). W 1998 roku muzycy zarejestrowali pierwsze demo pt. Traitors, a dwa lata później kolejne Promo 2000. Do 2020 roku zespół wydał się siedem płyt studyjnych. Dyskografię zamyka ich ostatni album „Saint Desecration”, czyli dzieło złożone na ołtarzu poczerniałego death metalu. Płyta stanowi naturalną kontynuację ścieżki obranej przez zespół ponad dwadzieścia lat temu – z głośników wylewa się soniczny terror przyodziany w prowokacyjne szaty, których krój docenią koneserzy gatunku.

Infernal War

Nazwa, bez której nie sposób wyobrazić sobie polski Black Metal w XXI w. Zespół od samego początku skrupulatnie pielęgnujący w sobie nienawiść i z nieludzką precyzją wyrażający ją poprzez muzykę. Wydany w tym roku album Axiom to potwierdzenie niepodzielnej dominacji rodzimą ekstremą, a jednocześnie najbardziej świadomy z dotychczasowych kroków w najczarniejszą ze wszystkich czerni. Znakomicie przyjęty na całym świecie następca Redesekration to manifest obojętności w stosunku do rodzaju ludzkiego, który już dawno sam sprowadził się do najniższego wspólnego mianownika. Negatywizm, otchłań i nicość uświęcona. Hosanna, hosanna, hosanna w Piekle!

In Twilight’s Embrace

In Twilight’s Embrace od 2005 roku zanurzają się w otchłani i obiera coraz bardziej trupi kierunek swojej twórczości z płyty na płytę. Doskonaląc atmosferyczny aspekt muzyki, kwintet nie traci ostrości i wbrew zdrowemu rozsądkowi czerpie z przeróżnych źródeł, od punka po black metal, wskrzeszając zmarłych i zapraszając do tańca z żywymi. Do Diabła z nami!

Sarmat

Nazwa zespołu pochodzi od Broni Ostatecznego Zniszczenia – rosyjskiego ciężkiego międzykontynentalnego pocisku balistycznego RS-28 SARMATA (znanego również jako SZATAN 2). Opublikowany klip video pokazuje nam dokładnie, z czym mamy do czynienia. Debiutancki album zespołu Sarmat swoją premierę miał 19 marca tego roku (w wersji cyfrowej). Już dwa miesiące później „RS-28” dostępny był na płycie CD. Na krążku znajdziemy 8 autorskich kawałków, które łącznie dają nam 33 i pół minuty porządnego, mocnego grania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!