Winyl Strachy Na Lachy “Piekło” – ostatni dzień preorderu! Spieszcie się – więcej szans nie będzie!

Wielki powrót STRACHÓW NA LACHY! Nowy album “Piekło” na winylu, płycie CD oraz kasecie magnetofonowej właśnie trafił do sprzedaży w sklepie SP Records! Wydawnictwo ukaże się już 1 października.

Winyl  Strachy Na Lachy “Piekło” – ostatni dzień preorderu! Spieszcie się – więcej szans nie będzie!💥
▶️ limitowana, ręcznie numerowana edycja;
▶️ wosk w trzech kolorach – czarnym, czerwonym i żółtym (transparentne);
▶️ oferujemy najwyższą jakość tłoczenia;
▶️ pojedyncza płyta w opakowaniu typu gatefold;
▶️ każda płyta będzie zawierać osobną wkładkę z autografami członków zespołu;
▶️ do każdego zamówienia zawierającego płytę winylową dorzucamy niespodziankę (jedno zamówienie = jeden prezent);
▶️ album można zamówić tylko do 7.09 do godziny 11:59!
Sprawdź 👉 https://bit.ly/SNL-Pieklo

“Piekło” to pierwszy od kilku lat album studyjny Strachów na Lachy, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Grabaż i jego formacja na nowym wydawnictwie sięgają do elektronicznych inspiracji, ciekawych brzmień i intrygujących rytmów. Nie zabraknie także poetyckich, pełnych subtelności tekstów, które stanowią znak firmowy zespołu. Album ukaże się 1 października nakładem wytwórni SP Records.
3 września premierę będzie mieć natomiast kolejny utwór zapowiadający album – “Zachmurzony w Tobie”. Subtelny, poetycki tekst, spotyka tu ciekawe brzmienie, w którym pobrzmiewają rockowe i elektroniczne inspiracje.

Album ukaże się na płycie CD, kasecie magnetofonowej, a także na winylu – będzie to najwyższej jakości wydawnictwo jednopłytowe w opakowaniu typu gatefold, trzech wersjach kolorystycznych (czarnej, czerwonej i żółtej) i limitowanej, ręcznie numerowanej edycji.

Artyści i wydawca z okazji preorderu przygotowali mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Przede wszystkim – każdy, kto śledzi konto wytwórni SP Records na Instagramie (to warunek konieczny) i w komentarzu do zamówienia podczas jego finalizacji wpisze swój nick, otrzyma gwarantowaną niespodziankę. Dodatkowo spośród osób biorących udział w akcji wybrane zostaną te, do których trafią wyjątkowe prezenty, związane z zespołem. Gadżety te będą prezentowane codziennie na koncie instagramowym SP Records.
Ponadto każda płyta CD zamówiona do 27 września będzie zawierać autografy członków zespołu, a do każdego winyla dołączona będzie również dołączona wkładka z autografami. Do każdego zamówienia zawierającego winyl dorzucona też będzie niespodzianka.

Jakie będzie “Pieko”? Przedsmak albumu fani otrzymają już w najbliższy piątek 3 września – tego dnia do serwisów streamingowych trafi utwór “Zachmurzony w Tobie”. Tego samego dnia w południe ukaże się teleduysk ilustrujący ten kawałek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!