Eddie Vedder, frontman legendarnego zespołu Pearl Jam, prezentuje pierwszy solowy singiel z nadchodzącego albumu „Earthling”

Posłuchaj „Long Way” i obejrzyj lyric video

Przy tworzeniu piosenki Vedder po raz pierwszy współpracował z producentem Andrew Wattem.
Pojawił się już pre-order do limitowanej edycji 7 calowego winyla, na którym znajduje się „Long Way” oraz „The Haves”, który wkrótce będzie miał swoją premierę. Krążek można zamówić poprzez fanklub Pearl Jam Ten Club.

Ostatnio Eddie był zajęty współpracą z Glenem Hansardem przy komponowaniu 8 nowych utworów na soundtrack do filmu „Flag Day”. Na ścieżce dźwiękowej pojawiają się również dwa utwory córki wokalisty Olivii Vedder. Film reżyseruje i również w nim występuje Sean Penn.

W najbliższym czasie Vedder wystąpi z Pearl Jam na kilku festiwalowych koncertach, w tym Sea.Hear.Now. Festiwal 18 września, Ohana Festival 26 września i ponownie podczas Ohana Festival Encore Weekend 1 i 2 października. Ponadto Vedder zaprezentuje również specjalny solowy set na Ohana Festival 25 września. Pełne daty tras koncertowych można znaleźć na stronie www.pearljam.com/tour.

https://prowly-uploads.s3.eu-west-1.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/351846/22af9eed83979d6e3947e4de6cf6ab57.jpg

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!