Psychodeliczne opowieści o młodości, namiętnościach i… imprezach techno. Premiera debiutanckiego albumu zespołu KOLORY

“Chcieliśmy tylko coś poczuć” – tak brzmi tytuł debiutanckiej płyty grupy KOLORY, która 8 została wydana nakładem My Name Is New Label. Znalazły się na niej pełne rockowej energii piosenki, które mają szansę zawojować rockowe listy przebojów.

 

Zespół KOLORY, w skład którego wchodzą Sebastian Szuła, Igor Talarczyk, Dawid Kret, Michał Nowaczyk i Wojtek Kempka, w swojej twórczości stawia na indie rockowe brzmienia. Grupa może się pochwalić występami na takich festiwalach jak Enea Spring Break, Opener Festival, AlterFest czy Przystanek Woodstock (teraz Pol’and’Rock Festival). Formacja od 2019 roku współpracuje z powstałym z inicjatywy wytwórni Kayax projektem My Name Is New. W jego ramach zespół wydał m.in. takie single jak “Oswój mnie”, “Planetarium” czy “Butelka”, a także zaprezentowane w tym roku “Będzie ci dobrze”, “Szorty” i “Poziomki”. Teraz KOLORY prezentują swoim fanom swój pierwszy, pełnowymiarowy album muzyczny.

 

Tak o swoim pierwszym krążku opowiadają członkowie grupy: “Nasza debiutancka płyta to zbiór opowieści o przygodach i refleksjach, które przytrafiały się nam na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Otoczyliśmy je muzyką pełną zwrotów akcji, dopracowanymi aranżami i pełnymi emocji melodiami. Nasze teksty zazwyczaj są bezpośrednie, ale często posiadają drugie dno. Przez zmiany w zespole brzmienie ewoluowało w surowszą stronę. Jesteśmy z tej płyty dumni i mamy nadzieję, że spodoba się ona także naszym słuchaczom.”

 

Wraz z premierą albumu “Chcieliśmy tylko coś poczuć” światło dzienne ujrzał także klimatyczny klip do piosenki “Odpowiedzi”. Zawiera ona w sobie refleksję nad egzystencjalnymi rozważaniami o wartościach, sensie tego szalonego świata i oddechu, którego nam wszystkim potrzeba. Do wszystkich tych pytań możemy podchodzić z perspektywy gwiazd czy ziarenka piasku, ale na jednoznaczną odpowiedź nie ma co liczyć – pozostaje nam tylko czekać. Teledysk do zobaczenia na kanale KayaxTV w serwisie Youtube.

Płyta “Chcieliśmy tylko coś poczuć” w wersji fizycznej jest dostępna na stronie www.sklepzmuzyka.pl. Cyfrowo wydawnictwa można posłuchać na wszystkich najważniejszych platformach streamingowych

Patronami medialnymi płyty są: Antyradio, Example.pl, M Mag, Strefa Music Art oraz Muzykoholicy.

Partnerami wydawnictwa są: Powiat Mikołowski oraz Burmistrz Łazisk Górnych.

KOLORY:

www.facebook.com/koloryband

www.instagram.com/koloryband/

My Name Is New:

www.facebook.com/mynameisnewpl

www.instagram.com/mynameisnew.pl/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!