Koncertowe czwartki z My Name Is New na Nocnym Markecie

Każdy warszawski amator kulinarnych podróży kojarzy Nocny Market, czyli streetfoodowy targ mieszczący się na starych peronach Dworca Głównego. Nie każdy wie jednak, że Nocny Market to także koncerty i najlepsza selekcja muzyczna. Właśnie z tej okazji we wszystkie czwartki września o godzinie 20:00 na Towarowej 3 będzie można usłyszeć młodych artystów z projektu My Name is New, który powstał z inicjatywy wytwórni Kayax.

Nocny Market to stały targ, który mieści się niezmiennie na peronach nieczynnego dworca Warszawa Główna. Jak co roku Nocny Market będzie karmił spragnionych kulinarnych doznań od czwartku do niedzieli, od popołudnia aż do późnych godzin nocnych. Na terenie starego dworca spróbować można lokalnych produktów, niebanalnych streetowych dań, a także wybierać spośród kuchni całego świata. Oprócz tego nagości Nocnego Marketu każdego tygodnia czekają wyselekcjonowane trunki i strefa muzyczna. Klasycznie wszystko to odbywa się pod gołym niebem, w blasku neonów i księżyca, a także w klimatycznym anturażu dworcowej architektury.
Wrześniowe czwartki na Nocnym nie będą stały tylko pod znakiem najlepszego street foodu, ale też sztuki i koncertów młodych artystów należących do projektu My Name is New, który promuje nową i niezależną muzykę oraz nietuzinkowych artystów. Cały projekt jest stworzony jest przez wytwórnię i management Kayax, który zajmuje się takimi artystami jak Daria Zawiałow, Natalia Przybysz, Julia Wieniawa, Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky czy Katarzyna Nosowska. My Name is New powstał z myślą o promowaniu najlepszej muzyki początkujących zespołów i artystów solowych, co z powodzeniem robi już od kilku lat.

W każdy czwartek na Nocnej Scenie usłyszeć będzie można cztery zespoły, których występy odbywać się będą o godzinie 20:00. 9 września będzie to duet Caville, 16 września Raf Skowroński, 23 września zespół Kolory, natomiast 30 września wystąpi Agata Gołemberska. Dzięki koncertom wyjątkowi artyści młodego pokolenia będą mogli zaprezentować się szerszej publiczności, która ceni wyższą jakość doznań muzycznych i smakowych.

Oprócz wokalno-muzycznych wrażeń na oczach widzów i słuchaczy przez cztery czwartki stopniowo powstawać będzie wyjątkowy mural, który zostanie stworzony przez utalentowanych grafficiarzy młodego pokolenia przy współpracy z marką Johnnie Walker. Tworzyć oni będą mural pod hasłem „Keep Walking Warszawo”. Swoją własną definicję nocnego miasta nocą pokażą 9 września Klub 2020, 16 września Finer, 23 września Pheone, a na koniec, czyli 30 września swoją pracę zaprezentuje Cream. Także z tej okazji na Nocnym serwowane będą wyjątkowe drinki – Ciepłe Jaśki na bazie Johnniego Walkera, które umilą koncertowe wieczory i podbiją smak ulubionego street foodu.

 

My Name Is New

www.facebook.com/mynameisnewpl

www.instagram.com/mynameisnew.pl/

 

Nocny Market

www.facebook.com/nocnymarket/

www.instagram.com/nocnymarket/ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!