Jinjer potwierdza przyjazd do Polski, Space Of Variations dołącza do lineupu koncertu

Koncert fenomenalnej ukraińskiej grupy już za kilkanaście dni!

Jinjer wystąpi w Hype Parku za niespełna dwa tygodnie! U boku zespołu zaprezentuje się francuskie Hypno5e oraz młoda formacja Space Of Variations, która zastąpi Humanity’s Last Breath na koncertach nadchodzącej trasy.

Humanity’s Last Breath nie wystąpi w Krakowie z przyczyn niezależnych od organizatora. W związku z tą zmianą, możliwy jest zwrot lub wymiana zakupionych biletów.

Na koncert Jinjer i ich gości zapraszamy już 20 września do krakowskiego Hype Parku. Bilety na koncert są dostępne tutaj.

WYMIANA:
Bilety na koncert można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie.

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.


JINJER (Ukraina) groove metal, prog metal:

W Polsce tego zespołu przedstawiać nie trzeba, a i na Zachodzie ukraiński Jinjer jest już marką całkiem znaną. Dość powiedzieć, że materiał na wydany w 2020 roku album koncertowy, kapela zarejestrowała w australijskim Melbourne podczas wyprzedanego występu. Ciekawa muzyka, będąca hybrydą paru stylów oraz przede wszystkim ciężka praca i koncerty niemal w każdej części globu, to główne składniki sukcesu grupy.

Muzycy ukraińskiej formacji za jej początek uważają rok 2010, kiedy w składzie Jinjer pojawiła się charyzmatyczna wokalistka Tatiana Shmailyuk, która genialnie “zarządza” publiką podczas koncertów. Kolejnym przełomowym wydarzeniem w biografii formacji był kontrakt z austriacką Napalm Records, dzięki któremu płyty Ukraińców stały się łatwiej dostępne na Zachodzie. Trasy koncertowe u boku Arch Enemy, czy Cradle Of Filth wyniosły Jinjer na jeszcze wyższy poziom rozpoznawalności. Polska to stały punkt na mapie koncertowej Jinjer. Od 2016 zespół odwiedza nas w składzie: Tatiana (wokal), Roman Ibramkhalilov (gitary), Eugene Abdukhanov (gitara basowa) i Vladislav Ulasevich (perkusja). Jeśli ktoś jeszcze nie zna Jinjer, a lubi, chociażby Lamb Of God, Guano Apes, Killswitch Engage, Panterę, Gojirę, Meshuggah, powinien koniecznie poznać ukraiński kwartet.

WWW
FACEBOOK
YOUTUBE

HYPNO5E (Francja) awangardowy metal:

Thibault Lamy i Emmanuel Jessua założyli w 2003 roku w malowniczym Montpelier na południu Francji zespół, w którym chcieli realizować swoje muzyczne pomysły. Grupa otrzymała nazwę Hypno5e. Emmanuel myślał o niej wcześniej, już w czasie, który spędził w Ameryce Łacińskiej i Południowej, w Boliwii oraz Meksyku.

Muzyka Hypno5e opisywana jest jako awangardowy metal. W tym określeniu mieszczą się elementy rocka progresywnego, atmosferycznego, post metalu, djentu, a nawet muzyki filmowej. Głębokie, oparte na literaturze, sztuce, filmie teksty, śpiewane są po francusku, angielsku, a także po hiszpańsku. W graniu Hypno5e można doszukać się fragmentów, które kojarzą się z wczesną twórczością Gojiry, z którą zresztą kapela Emmanuela Jessua miała okazję grać trasę koncertową po Europie. Debiut płytowy Hypno5e, zatytułowany “Des Deux L’une Est L’Autre”, ukazał się w 2007 roku.

WWW
FACEBOOK
YOUTUBE

SPACE OF VARIATIONS (Ukraina) metalcore, post hardcore, elektronika:

Powstali pod koniec pierwszej dekady XXI wieku na Ukrainie. Zanim stuknęło im 10 lat działalności, Dima Kozhuhar (wokal), Alex Zatserkovny (gitara, wokal), Anton Kasatkin (gitara basowa) i Tima Kasatkin (perkusja), dwukrotnie mogli cieszyć się z tytułu najlepszego zespołu metalowego roku w swojej ojczyźnie.

Jeśli ktoś ceni granie w klimatach Architects, czy Eskimo Callboy, z pewnością znajdzie w muzyce Space Of Variations wiele dla siebie. W 2018 roku kapela wydała znakomity debiut “Mind Darknet” z singlem “Tibet”. Dwa lata później Ukraińcy sprezentowali światu EP-kę “XXXXX”, a w 2021 roku premierę miała świetna piosenka “Ultrabeat” z udziałem raperki Alyony Alyony.

WWW
FACEBOOK
YOUTUBE

Zagrają:
JINJER (Ukraina) groove metal, prog metal
+
Hypno5e (Francja) awangardowy metal
Space Of Variations (Ukraina) metalcore, post hardcore, elektronika

Kiedy: 20 września (poniedziałek) 2021
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna
Bilety: 109/129 zł – przedsprzedaż, 130/150 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące)
eBILET (miejsca siedzące)

Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!