MARIA PESZEK – premiera albumu AVE MARIA i i teledysku do utworu BARBARKA

Czwartym singlem promującym najnowszy album Marii Peszek jest utwór BARBARKA z gościnnym udziałem Oskara83 (PRO8L3M). W utworze zacytowane zostały fragmenty pieśni ,,Barka’’. Teledysk wyreżyserował Grajper.

Maria Peszek po raz kolejny się nie pieści i mówi o tym wprost. Własny, boleśnie szczery, czasami wręcz radykalny przekaz uzupełnia hasłami znanymi z ulicznych demonstracji: Jestem wnuczką czarownicy, której nie udało się wam spalić“. W kolejnych kompozycjach porusza tematy, które łączy to samo zjawisko – zderzenie prostej, codziennej miłości z naszym krajem. Podaje bardzo ważne i aktualne treści w formie piosenek, które są… ładne. Po prostu. Można przy nich tańczyć. Można się przytulać. Jeżeli tak wygląda recepta Marii na dotarcie z wartościowym przekazem do świadomości słuchacza i widza to jest bardzo skuteczna.

Album AVE MARIA to płyta o miłości w trudnych czasach. W czasach, kiedy widzimy strach w oczach własnych rodziców i rezygnację w oczach własnych dzieci. Może chwilami zaboleć, ale w efekcie przynosi ukojenie, jak dobre lekarstwo, które musi być gorzkie. Maria Peszek mówi, że to prawdopodobnie najpiękniejszy album jaki nagrała. Trudno się z nią nie zgodzić.

Na płycie znajduje się 10 utworów, w tym także singlowe utwory VIRUNGA, AVE MARIA i J*BIĘ TO WSZYSTKO. Producentem muzycznym płyty i współkompozytorem wszystkich utworów jest Kamil Pater.

Tak, wiemy, że nie będzie łatwo, ale na pewno pięknie i mądrze.

Tracklista :

ave maria

jebię to wszystko

virunga

dzikie dziecko

szambo wybiło

viva la vulva

lovesong

pusto

nic o polsce

barbarka  feat. Oskar83

Album do kupienia na stronie:  https://mystic.pl/Maria-Peszek-AVE-MARIA-ccms-pol-68.html

Obraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!