Matt Dusk prezentuje kolejną zapowiedź albumu ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’!

Matt Dusk prezentuje kolejną zapowiedź albumu ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’ 

Po świetnie przyjętym polsko – angielskim duecie One Note Samba / Samba njedną nutę”, do którego wykonania zaproszenie przyjęła Natalia Kukulska, Matt Dusk odsłania kolejny utwór z płyty Sinatra with Matt Dusk Vol.2.”

,,All Or Nothing At All” właśnie trafił do sieci!

To była pierwsza piosenka, którą Frank Sinatra nagrał podczas swojej profesjonalnej kariery. Będąc młodym fanem Sinatry, był to również jeden z utworów, które regularnie śpiewałem na początku mojej działalności w big bandzie, dlatego musiała znaleźć się na tej płycie.  25 lat później, kiedy słyszę ten kawałek, wciąż towarzyszą mi te same emocje i przenoszę się w czasie do mojego pokoju, w którym słuchałem starych winylowych płyt” – mówi Dusk.

Matt Dusk i Natalia Kukulska – One Note Samba / Samba njedną nutę:

Album ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’ to kontynuacja albumu ‘Sinatra with Matt Dusk’, który uzyskał status złotej płyty i na którym znalazły się takie perełki jak „My Way/ Szczęście jest we mnie – z wokalami Zbigniewa Wodeckiego i Learnin’ the Blues/ Już wiesz co to blues – z Kubą Badachem! Na najnowszym albumie Matt idzie o krok dalej, bowiem gości specjalnych będzie jeszcze więcej!

Premiera albumu ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’ zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Matt Dusk to dobrze znany kanadyjski wokalista, który od lat czaruje swoimi jazzowo-swingującymi piosenkami pochodzącymi z kilku złotych („Good News”, „JetSetJazz”, „Sinatra”) i platynowych albumów („Just The Two of Us”, „My Funny Valentine”, „Old School Yule”). Doświadczony wokalista, fantastyczny showman ze świetnym poczuciem humoru i zakochany w Polsce (z wzajemnością!) Artysta. Laureat wielu nagród w tym Diamentu Trójki i Róż Gali 2016 w kategorii muzyka. W Polsce Matt Dusk ma na koncie współpracę z wieloma artystami, między innymi z Margaret (wspólny album „Just The Two Of Us”), Sanah, Kubą Badachem, Edytą Górniak czy Agą Zaryan.

Matt Dusk: 

https://www.mattdusk.com/

https://www.facebook.com/MattDuskPage  

https://www.instagram.com/mattdusk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!