Sabrina Carpenter akustycznie w klimacie lat 90

Sabrina Carpenter otwiera kolejny rozdział w karierze, prezentując nowy singiel „Skinny Dipping”.

Wokalistka, autorka piosenek, aktorka, projektantka i producentka tym razem postawiła na subtelną akustyczną gitarę, niebanalną dialogową formę tekstu, klimat jak z najlepszych popowych przebojów z lat 90. i… niespodziankę w finale.

– Pewnego dnia, kiedy będziemy starsi, spojrzymy na nasze złe doświadczenia z innej perspektywy i może wtedy nie będzie to wyglądać tak źle i uwierzymy, że życie prowadzi nas dokładnie tam, gdzie powinniśmy być – tłumaczy znaczenie piosenki Carpenter.
Singlowi towarzyszy pomysłowy teledysk. Za reżyserię klipu odpowiada Amber Park. Współautorami piosenki są natomiast JP Saxe i Julia Michaels.
„Skinny Dipping” to następca przeboju „Skin”, który zgromadził 92,5 miliona streamów na Spotify i ponad 22 miliony odsłon a na YouTube. W chwili premiery piosenka zdominowała internet, w tym Twitter, i zachwyciła dziennikarzy. Obecnie gwiazda pracuje nad nową płytą – pierwszą w barwach Island Records.
Sabrina Carpenter to wokalistka, kompozytorka, aktorka, projektantka, producentka i fashionistka. Zyskała światowy rozgłos za sprawą serialu „Dziewczyna poznaje świat”, a następnie filmu „Nienawiść, którą dajesz”. W 2019 wystąpiła w filmie „The Short History of the Long Road”, który miał swoją światową premierę na Tribeca Film Festival i zapewnił Sabrinie nagrodę jury na 2019 SCAD Savannah Film Festival.
Niedawno Sabrina zagrała główną rolę oraz znalazła się w gronie producentów wykonawczych „Wytańcz to” („Work It”) Netflixa, pojawiła się także w filmie „Chmury” („Clouds”) Justina Baldoniego. W marcu 2020 zadebiutowała na deskach Broadwayu w produkcji “Wredne dziewczyny” („Mean Girls”). Netflix zaangażował Sabrinę do nowej musicalowej wersji „Alicji w Krainie Czarów”.
Na muzyczny dorobek Sabriny Carpenter składają się takie single jak „Thumbs”, „Sue Me” czy „Why” oraz albumy „Singular: Act I” i “Singular: Act II”.
Warto obserwować rodzącą się muzyczną tożsamość Sabriny Carpenter – oznajmili dziennikarze „TIME”, a „V Magazine” dodało: – Z dwoma udanymi albumami pop na koncie oraz mocnymi społecznymi komentarzami, Carpenter ma karierę znacznie dojrzalszą niż niektóre jej koleżanki wylansowane przez Disneya.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!