Strefa Poleca : Koncert BOX CANYON w Restauracji Texas

Koncert energetycznego zespołu BOX CANYON pod wodzą charyzmatycznego Jeffa Shiffmana. Będzie się działo! Duża dawka niesamowitej muzyki!

Bilety: przedsprzedaż: 15 zł, od 21.09.21 : 25 zł.

Miejsce: Restauracja TEXAS przy miasteczku westernowym TWINPIGS

Żory, ul. Katowicka 24

 

Członkowie zespołu

Jeff Shiffman

Michał Rostański

Karol Foltyński

Artur Iwanecki

Z country w rodowodzie, z rock&rollem płynącym w żyłach, z bluesem w sercu i funkowym przytupem formacja BOX CANYON od kilku lat gości na polskich scenach. Tworzy ją trzech Polaków –  Michał Rostański, Artur Iwanecki i Karol Foltyński oraz twórca całego zamieszania – Amerykanin z Nowego Jorku – Jeff Shiffman.

Box Canyon pojawia się na scenach w całej Polsce, występując na największych polskich festiwalach country i rocka, wraz z takimi wykonawcami jak Dzem, Big Cyc, Cree, Lonstar, Koniec Świata i z wieloma innymi. Piosenki zespołu puszczane są w ogólnopolskich stacjach radiowych, a “Art of the Ride” stał się hymnem Ogólnpolskiego Festiwalu Filmów Motorowych pod tym samym tytułem. W 2016 roku zespół nagrał swoją pierwszą płytę – “The B-side”, a w 2021 roku ukaże się ich drugi album – “Outside The Box”. Powstały w Katowicach zespół jest na polskim rynku unikalny ze względu na oryginalność amerykańskiego brzmienia, a na scenie prezentuje dźwięki tak zwanej Americana, będącej mieszanką ulubionych jankeskich rytmów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *