Trasa Bleed From Within została przesunięta

„The Fracture Tour” odbędzie się w nowym, nieznanym jeszcze terminie.

Europejska trasa Bleed From Within, w towarzystwie Ingested i Kill The Lights, została przełożona ze względów bezpieczeństwa.

Oświadczenie zespołu:
Słowa nie mogą opisać tego, jak bardzo chcemy wrócić do koncertowania, ale musimy uważać na siebie i na Was. Europo, do zobaczenia wkrótce – Ali, Scott, Goonzi, Davie oraz Steven.

Nowe daty trasy są jeszcze ustalane. O wszystkich zmianach dotyczących organizacji przełożonego wydarzenia będziemy informować na bieżąco.

Dokonywanie zwrotów i wymian wejściówek jest już możliwe w miejscu ich zakupu. Wszystkie zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność w nowym terminie koncertu!

WYMIANA:
Bilety na koncert można wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia. Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie.

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.

Sprzedaż biletów na koncert została wstrzymana do ustalenia nowej daty wydarzenia.


BLEED FROM WITHIN (Szkocja) metalcore:

Davie Provan (gitara basowa), Craig “Goonzi” Gowans (gitara), Scott Kennedy (wokal), Steven Jones (gitara) i Ali Richardson (perkusja) to od 2017 roku skład szkockiej formacji Bleed From Within. Jej żywot zaczął się jednak znacznie wcześniej, bo w 2005 roku, co z obecnego wcielania pamiętają Scott, Ali i Craig.

Bleed From Within muzycznie wyszedł od deathcore’u, by z czasem zbliżyć się do grania bardziej metalcorowego, melodyjnego określanego również jako groove metal. Wielką inspiracją byli początkowo sławniejsi koledzy z Lamb Of God, czy As I Lay Dying, z którymi Szkoci mieli zaszczyt dzielić później niejednokrotnie scenę. W biografii zespołu szczególne znaczenie ma rok 2013. Zarówno dlatego, że ukazała się wtedy znakomita płyta “Uprising” z gościnnym udziałem Liama Cormiera z kanadyjskiego Cancer Bats, jak i z powodu otrzymania nagrody Golden Gods Award w kategorii “Best New Band”.

WWW
FACEBOOK
– YOUTUBE

INGESTED (Wielka Brytania) deathcore, death metal:

Manchester to nie tylko dwa wielkie kluby piłkarskie, legendy muzyki alternatywnej i klubowej. W 2006 roku kilku maniaków metalcore’a i death metalu postanowiło założyć zespół, w którym połączyliby swoje muzyczne fascynacje. Tak narodził się zespół Ingested.

W kapeli najbardziej znanymi postaciami są perkusista Lyn Jeffs oraz gitarzysta Sean Hynes, którzy zdobywali w szlify także w deathcore’owej załodze Annotations of an Autopsy. Właśnie deathcore dominuje w muzyce Ingested. Grupa miała okazję nie raz objechać Europę z koncertami, choćby u boku Carnifex, Cryptopsy, czy Crowbar. W 2020 roku wydała pełnowymiarowe dzieło “Where Only Gods May Tread”, a parę miesięcy po nim EP-kę, która ujrzała światło dzienne już w roku 2021 pod tytułem “Stinking Cesspool of Liquefied Human Remnants”, zdradzającym fascynację estetyką gore i dokonaniami wczesnego Carcass.

WWW
FACEBOOK
YOUTUBE

KILL THE LIGHTS (Wielka Brytania/USA) metalcore, modern metal:

Perkusista Michael “Moose” Thomas, który kiedyś bębnił w światowej sławy walijskiej załodze Bullet From A Valentine, po jej opuszczeniu znalazł artystyczną przystań w zespole Kill The Lights. Czasu nie marnuje, ale też i nie ma ku temu okazji, ponieważ otaczają go klasowi muzycy o konkretnym dorobku.

Wokal w Kill The Lights należy do znanego kiedyś z Throw The Fight Jamesa Clarka. Pokaźne osiągnięcia i staż w amerykańskim Still Remains to dorobek gitarzysty Jordana Whelana. Drugi gitarzysta, Travis Montgomery, grał w Threat Signal. Jedynie basista Chris Clancy ma mniej imponujące dokonania. Panowie porozumieli się wstępnie odnośnie wspólnego grania w 2017 roku, a dwa lata później już zaczęli pisać debiutancki materiał. O tym, co grają, mówią “modern metal”. Pierwsza jego duża porcja pojawiła się w 2020 roku pod tytułem “The Sinner”. Brzmienie płycie nadał legendarny Colin Richardson (m.in. Machine Head).

WWW
FACEBOOK
YOUTUBE

Wystąpią:
BLEED FROM WITHIN (Szkocja) metalcore
+
Ingested (Wielka Brytania) deathcore, death metal
Kill The Lights (Wielka Brytania/USA) metalcore, modern metal

Kiedy: NOWA DATA WKRÓTCE!
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. Żwirki i Wigury
Bilety: 69 zł – przedsprzedaż, 80 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Zaprasza
Knock Out Productions
WWW
FACEBOOK
INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *