TREMONTI – prezentuje video do utworu “Now And Forever”

Już 24 września premiera nowej płyty projektu TREMONTI “Marching In Time”, a dziś zespół ujawnił nowe lyric video do czwartego singla z albumu, przyprawiającego o dreszcze “Now And Forever”. Teledysk jest utrzymany w czarno-białej kolorystyce, która stanowi idealne tło dla porywającego tekstu piosenki. Utwór i teledysk napędzany przez charakterystyczne brzmienie gitarzysty Marka Tremontiego, który śpiewa: “My once jaded heart’s been fortified But left on empty”, jest doskonałym przykładem zdolności tego artysty do tworzenia zapadających w pamięć melodii i prowokujących do myślenia tekstów.

Aby upamiętnić wydanie “Marching In Time”, TREMONTI – w składzie Mark Tremonti (wokal/gitara), Eric Friedman (gitara), Tanner Keegan (bas) i Ryan Bennett (perkusja) – w dniu premiery (24 września) wykona swój pierwszy w historii livestream, transmitowany za pośrednictwem NoCap Shows. Transmisja rozpocznie się o godzinie 9:00pm ET/6:00pm PT i będzie dostępna przez cały tydzień po premierze. (Czas polski: noc z 24 na 25 września, godz. 3.00). Na setlistę koncertu złożą się utwory z nowej płyty, jak również ulubione utwory fanów z poprzednich czterech albumów.

Bilety już w sprzedaży w tym miejscu.  

Mark Tremonti wprawiony już jest w opowiadaniu historii. Przez całe lata pracy z Alter Bridge i Creed, a ostatnio z zespołem solowym, Mark nigdy nie odszedł od swojej miłości do pisania niezapomnianych piosenek. Z nadchodzącym piątym albumem, “Marching In Time”, kontynuuje ten trend, jednocześnie odkrywając z zespołem swoją miłość do ciężkiej muzyki, a inspiracją do każdego utwory były wydarzeń z zeszłego roku. Poprzedni krążek “A Dying Machine” był albumem koncepcyjnym, przesiąkniętym mroczniejszymi sentymentami, natomiast na “Marching In Time” zmienił się klimat płyty– ma bardziej rockowo-metalowy wydźwięk i zabiera słuchacza w 12 indywidualnych podróży.

Płyta “Marching In Time” ukaże się już 24 września nakładem Napalm Records. Fani, którzy zamówią w przedsprzedaży album “Marching In Time” w wersji cyfrowej, będą mogli od razu pobrać utwory „Marching In Time”, „If Not For You” oraz “A World Away”.

Marching In Time” jest już dostępny w przedsprzedaży tutaj.

Od dynamicznego rytmu perkusji w otwierającym krążek „A World Away” po epicki ostatni numer „Marching In Time”, nowy album jest refleksyjnym spojrzeniem na otaczający nas dzisiaj świat. Cały album przesiąknięty jest niezrównaną muzykalnością Tremontiego, czego najlepszym przykładem są takie utwory jak „Thrown Further”, „In One Piece” i prowokujący do myślenia „Would You Kill”. Zespół prezentuje też swoją bardziej łagodną brzmieniowo stronę w takich kompozycjach jak refleksyjne „The Last One Of Us” i „Not Afraid to Lose”.  Debiutancki singiel ” If Not For You” pokazuje ewolucję brzmienia zespołu w 2021 roku, a towarzyszący mu teledysk to zapis pełnego energii występu, który wizualnie uzupełnia singiel. Zamykający album numer “Marching In Time” trwa 7:34, a wydany niedawno teledysk do tego epickiego utworu można obejrzeć tutaj. Niedawno wydana wersja live video “A World Away”rozpoczynasięmuzycznymintro, poczymprzechodziwnapędzającymetalowyriff, któryrozpoczynanadchodzącyalbum. KlipzostałnagranynażywowOrlando na Florydzie idajefanomprzedsmaktego, czegomogąsięspodziewaćpokażdymwystępieTremontiego. Album “Marching In Time” został wyprodukowany przez wieloletniego przyjaciela i współpracownika Michaela „Elvisa” Baskette’a – producenta, z którym Mark działa od 2007 roku.

Lista utworów:

 1. A World Away
 2. Now And Forever
 3. If Not For You
 4. Thrown Further
 5. Let That Be Us
 6. The Last One Of Us
 7. In One Piece
 8. Under The Sun
 9. Not Afraid To Lose
 10. Bleak
 11. Would You Kill
 12. Marching In Time

Płyta dostępna będzie w następujących formatach*:

-CD Digipak

-Album w wersji cyfrowej

-2LP w kolorze czarnym

-2LP /przezroczysty różowy, (wyłącznie zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 500 szt.),

-edycja Die-Hard : 2LP/ przezroczysty marmurkowy czarny + kostka gitarowa + nadruk (zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 500 szt.),

-Deluxe Box: Flaga, opaska na nadgarstek i więcej niespodzianek!(zamówienia wysyłkowe realizowane przez Napalm, limitowana ilość 500 szt.),

*Dodatkowe formaty będą dostępne u poszczególnych sprzedawców.

Tremonti:

Mark Tremonti uznawany jest za jednego z najbardziej czystych, precyzyjnych i płodnych gitarzystów, autorów piosenek i frontmanów współczesnej epoki. Artysta ten na koncie ma już nagrodę GRAMMY®, 40 milionów sprzedanych płyt z Creed, Alter Bridge oraz z jego solowym zespołem Tremonti i cały czas utrzymuje zawrotne tempo pracy zarówno w studio jak i koncertowo. Tremonti na piątej pełnowymiarowej płycie, “Marching In Time” [Napalm Records], łącząc bezkompromisowe fajerwerki z groovem i zapadającymi w pamięć melodiami, tworzy swój dźwiękowy manifest.

 

Website: www.marktremonti.com

Facebook: https://www.facebook.com/MarkTremonti/

Twitter: @MarkTremonti

Instagram: @markttremonti

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *