Drugi koncert Eda Sheerana w Warszawie!

Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! 

W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertem Ed Sheeran w Warszawie, z przyjemnością ogłaszamy drugą datę!

26.08.2022 PGE Narodowy

Bilety: https://bit.ly/399vvln

Ed Sheeran ogłasza swoją najnowszą trasę ‘+ – = ÷ x Tour’ (wymawiane ‘The Mathematics Tour’), która odbędzie się na stadionach w roku 2022. Tournée rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku, a Ed zagra w UK, Irlandii, Środkowej Europie i Skandynawii, jak również powróci na londyński stadion Wembley, aby zagrać trzy koncerty w czerwcu/lipcu. Bilety będzie można nabyć na stronie www.eventim.pl


Najbliższa trasa Eda ‘+ – = ÷ x Tour’ odbędzie się na stadionach po raz pierwszy od przełomowej ‘Divide Tour’ z lat 2017 – 2019. Była to oficjalnie najpopularniejsza trasa, która przyniosła najwyższe zyski jeszcze przed jej zakończeniem. Podczas przyszłorocznego tournée, fani będą mieli okazję zobaczyć Eda wykonującego po raz pierwszy na żywo wybór utworów z najnowszego albumu ‘=’. Będą mogli również doświadczyć wyjątkowej produkcji, z okrągłą sceną na środku stadionu, na której Ed wystąpi w każdym kraju otoczony publicznością.


Wyczekiwany album Eda ‘=’ ukaże się 29 października nakładem Asylum/Atlantic. Oczekuje się, że nowy singiel artysty zajmie miejsce jego poprzedniego hitu na oficjalnej liśice singli w UK, utwór ‘Shivers’ – Ed wykonał go po raz pierwszy w poprzedni weekend na MTV VMA’s. Jest to kolejny szlagier po ogromnym sukcesie, ‘Bad Habits’, i powrocie Eda na listy, gdzie jak do tej pory, pozostawał w czołówce przez kolejne 11 tygodni.


Co więcej, od zeszłego tygodnia Ed stał się pierwszym brytyjskim artystą solowym, który przebywał 52 tygodnie – cały rok – na pierwszym miejscu oficjalnej brytyjskiej listy singli, wyprzedzili go jedynie Elvis Presley i The Beatles.
Promotorzy zachęcają do używania oficjalnych stron wymienionych na Edsheeran.com oraz przypominają, że Viagogo nie jest oficjalnym dystrybutorem biletów na nadchodzącą trasę.


Często zadawane pytania wraz z odpowiedziami na nie można znaleźć na stronie www.fkpscorpio.pl/ed-sheeran-faq
www.edsheeran.com
www.fkpscorpio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *