Strefa Poleca : Industrial Forest Night – Lecter, Morhana, Skogsalver, Ennorath

Zapraszamy 26 listopada do klubu Rudeboy na Industrial Forest Night – wyjątkowe wydarzenie łączące muzykę folkową i industrial metalową.

Zagrają dla Was:

MORHANA – jest zespołem, który łączy melodyjność folku z brzmieniem instrumentów klasycznych na surowym fundamencie metalu. Inspiracją dla zespołu jest szeroko pojęty folklor – ten rodzimy, ale również kultura irlandzka, bretońska czy skandynawska. W tekstach często pojawiają się bohaterowie mitów rodzimowierczych, bogowie skandynawskich sag, potwory z legend, transcendentalizm. Ta tematyka bywa czasem przełamywana utworami typu “drinking songs”, które są dobrą odskocznią dla poważnych tematów podejmowanych przez zespół.

www.facebook.com/morhanaofficial

LECT3R – połączenie ciężkich gitar walących z głośników jak Tyler Durden w Fight Club, basu przypominającego to uczucie w żołądku, gdy rozmawiasz z doktorem Lecterem, bębnów i elektroniki rodem z popieprzonego umysłu Jokera i spinającego wszystko wokalu opowiadającego emocje, które mogły być udziałem tych postaci.

https://www.facebook.com/Lect3r.band

ENNORATH – powstał w 2010 roku i od razu przystąpił do tworzenia własnych utworów i ukierunkowywania swojej muzyki. Przechodząc z pierwotnej koncepcji gothic metalu – gdzie głównym założeniem miał być czysty, damski wokal, uzupełniany growlami i tłem symfonicznym, zespół obrał kierunek grania deathowego, z elementami industrialno-symfonicznymi.

https://www.facebook.com/EnnorathPoland

SKOGSALVER – krakowski projekt prezentujący cinematic dark folk. Twórczość Skogsalver wypełniona jest podniosłymi orkiestracjami, elementami folku, ale także elficko-agresywnymi wokalami w języku szwedzkim. W swojej muzyce wykorzystują wiele nieoczywistych instrumentów, takich jak poroże jelenia, łuk czy tank drum.

https://www.facebook.com/Skogsalver

Klub Muzyczny Rudeboy
ul. 1-go Maja 20, 43-300 Bielsko-Biała
Drzwi: 18:30
Start koncertu: 19:00
Bilety:
Przedsprzedaż 30zł (wkrótce)
W dniu koncertu 40zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *