Moleskin publikuje swój debiutancki album

Śląsko-zagłębiowski Moleskin w dniu 1 października 2021 r. wypuścił do sieci swój debiutancki album zatytułowany „Wrednoczas”.

Grupa powstała w 2016 roku w Sosnowcu i zrzesza byłych lub obecnych muzyków takich składów jak: Loa Karma, Across the Shade oraz Clinica Muerte. „Wrednoczas”, który został zarejestrowany i wyprodukowany przez Tomasza ”Zeda” Zalewskiego znanego ze współpracy z zespołami: Coma, Decapitated czy Frontside, wzbogaci dotychczasową dyskografię zespołu, która składa się z EP-ki „W błocie” (2018) oraz singli „Niosę pochodnię” (2018), „Uczę czołgać się” (2019) i „Czas rozliczenia” (2021).

„Wrednoczas” to 9 wyrazistych kompozycji z pogranicza metalu i hardcore’u. Dotychczas Moleskin opublikował dwa single promujące płytę: tytułowy „Wrednoczas” i „Kolejna Blizna”. Dodatkowo, premierze albumu towarzyszyła publikacja lyric video do utworu „Sam pośród czterech ścian”.

Teksty w zaangażowany sposób opisują obecną sytuację w kraju i na świecie, dotykając tematów takich jak: nierówności społeczne, pogwałcenie wolności, konsumpcjonizm czy wzrost popularności teorii spiskowych.

Tracklista:

  1. Wrednoczas
  2. Czy tak powinno być?
  3. Kolejna blizna
  4. Droga wyzwolenia
  5. Globalny kryzys zaufania
  6. Sam pośród czterech ścian
  7. Niosę pochodnię
  8. Zbuduję dom
  9. Na świata szczyt

„Wrednoczas” dostępny od 1 października 2021 r. w wiodących serwisach streamingowych. Fizyczna premiera płyty wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!