Koncert “Nisza bez ciszy” – Dom Kultury ŚWIT

Zapraszamy na wydarzenie otwierające cykl koncertów autorskich zespołów niszowych z Warszawy.
Wstęp jest bezpłatny, wejściówki do pobrania w Domu Kultury ŚWIT od 01.10.2021 r.
8 października w Domu Kultury ŚWIT zagrają dla Was
R U I N A B A R
warszawska grupa grająca alternatywnego soft rocka z domieszką wszystkiego, co się da. Założony w 2020 roku zespół obecnie występuje w składzie: Zosia (wokal), PJ (gitara, klawisze, songwriting), Sergii (bas) i Bartosz (perkusja). Wspólnie tworzą autorską muzykę, którą na własne potrzeby nazywają smut-jazzem. Gustują w stylistycznych patchworkach, nieoczywistych strukturach harmonicznych i pięknych smuteczkach ludzkich. Wierzą w siłę wrażliwości i z lubością gmerają w emocjach człowieczych. Jesienią 2021 roku wypuszczą w świat swoją debiutancką płytę „Tango na tłuczone talerze” (Klamka Music Records).
https://www.facebook.com/RuinaBarBand/
S I X T Y’ S I N
to czysta radość Rock&Rolla i swingujące rytmy rodem z lat ’50 i ’60 połączone z brudnym męskim brzmieniem i wyzwalającą energią. To muzyka prosta w formie, wypełniona treścią. W utworach wybrzmiewa młodość, miłość, fascynacja, entuzjazm, fantazje, wolność, zuchwałość. Wszystko to czuć w jeszcze większym stopniu na koncertach, które są zawsze żywiołowym scenicznym show i okazją do tańca. Warszawski kwartet ma na koncie mini album studyjny (EP) “Sixty’Sin” wydany własnym nakładem oraz bardzo entuzjastycznie przyjęty teledysk do singla “Bunny”.
https://www.facebook.com/sixtysinband
T H E F R E U D E R S
to surfing na pograniczu progrocka i psychodelii ostatnich czterech dekad w swoich najśmielszych i najbardziej melodyjnych odmianach. Minimalistyczny kolektyw muzyczny stawiający na solidność sekcji rytmicznej, zalany gitarowym sosem, doprawiony szczyptą charyzmatycznych wokali. Muzyczne połączenie Dennisa Rodmana i twórczości Salvadora Dali. Chłodno i bez przebaczenia. Do tej pory zaistnieli w świadomości słuchaczy przede wszystkim dzięki swoim żywiołowym, głośnym i emocjonalnym występom na żywo m. in. kilkukrotnie na Męskim Graniu, Soundrive Festivalu, Fląder Festiwalu, L’Art Festiwalu oraz Cieszanów Rock Festiwalu. W kwietniu 2020 roku wydali swój przełomowy album “Warrior”, który kilka razy okrążył kulę ziemską, a zespołowi przybyło wielu słuchaczy z różnych zakątków świata.
https://www.facebook.com/thefreuders
Partnerzy
Dom Kultury Świt
Bielański Ośrodek Kultury
Centrum Promocji Kultury
Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”
Ośrodek Kultury “Arsus” w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy
Patronat
EskaROCK
JAZZ FORUM
Fundacja JazzState
Radio ProRock
RADIO MOTYW
ProRadio
Rock Kompas
Warszawa za darmo – waw4free
ProAnima.pl Portal Promocji Kultury
Muzykoholicy
dlaStudenta.pl
Strefa Music Art.
Rock Rebelia – Niezależny Front Rockowy
Salony Muzyczne Riff
TR Studio
Zeta Zero by Tomasz Rogula
RnR Warszawa
Działanie realizowane w ramach Programu “Mobilni w kulturze”, finansowane ze środków Miasto Stołeczne Warszawa przy wsparciu Fundacja Inna Przestrzeń
#mobilniwkulturze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *