1 OGÓLNOPOLSKI ZLOT FANÓW THE ROLLING STONES w hołdzie CHARLIEMU WATTS’OWI

08 października 2021 roku o godzinie 18.00 na terenie miasteczka westernowego TWINPIGS w Żorach odbędzie się wielki koncert w hołdzie zmarłemu perkusiście THE ROLLING STONES Charliemu Watts’owi.

Impreza jest jednocześnie 1 OGÓLNOPOLSKIM ZLOTEM FANÓW THE ROLLING STONES! Wystąpią trzy najlepsze w swym rodzaju zespoły coverowe w Polsce: 4SZMERY ( AC-DC Tribute band), PLED ZEPCHLIM (LED ZEPPELIN Tribute Band) i TUMBLIN’ FLASH (THE ROLLING STONES Experience!)

4 SZMERY- polski zespół rockowy zaliczany do nurtu tzw. “tribute band”, specjalizujący się w wykonywaniu kompozycji legendarnego AC/DC. Na początku swojej działalności grupa tworzyła własne kompozycje z silnymi wpływami AC/DC, by z czasem pozostać wiernym “odtwórcą” utworów z dyskografii swoich idoli. W przeciwieństwie do większości zespołów tego typu, “4 szmery” celowo zrezygnowały z “przebierania” się za muzyków AC/DC. opierając swoja jakość na brzmieniu i charyzmatycznym wokaliście, który umiejętnie łączy w swoim śpiewaniu walory “Bona” Scotta z krzykliwym wokalem Briana Johnsona. Przez prawie 20 lat swojej działalności, zespół zagrał ponad 1000 koncertów, by w roku 2019 “zadebiutować” bardzo dobrze przyjętym albumem “Roll”

PLED ZEPCHLIM – Pół wieku Led Zeppelin. Ponad 50 lat temu Jimmy Page założył grupę Led Zeppelin. Niestety, zespół przestał istnieć w 1980 roku po śmierci Johna Bonhama, uznanego za najlepszego perkusistę wszech czasów. Z miłości do ich muzyki powstał zespół Pled Zepchlim, po to, abyście Państwo mieli niepowtarzalną okazję posłuchania tych arcytrudnych kompozycji na żywo. Charakteryzuje ich perfekcyjna dbałość o szczegóły i brzmienie z legendarnym STAIRWAY TO HEAVEN włącznie. Genialny wokal, perfekcyjna gitara i klawisze oraz miażdżąca sekcja rytmiczna. Pled Zepchlim zagrał setki koncertów w całej Polsce i wszędzie jest entuzjastycznie przyjmowany.

TUMBLIN’ FLASH – Tumblin’ Flash – pierwszy w Polsce the Rolling Stones Experience!

Muzyka i charyzma sceniczna The Rolling Stones jest ponadczasowym łącznikiem pokoleń, jest to muzyka, która daje poczucie wspólnoty. Mick Jagger i Keith Richards, te ikony rock and rolla niezmiennie inspirują tłumy. Koncerty Tumblin’ Flash  zawierają największe hity The Rolling Stones!  Na ich koncercie usłyszymy przeboje, takie jak: Satisfaction, Angie, Brown Sugar, Jumpin’ Jack Flash czy You Can’t Always Get What You Want i wiele innych. Zespół od wielu lat występuje w całej Polsce, wielokrotnie zapraszany do programów telewizyjnych.

Dla wszystkich, którzy w tym dniu wybiorą się do TWINPIGS mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Można nabyć bilet tylko na koncert, ale …..miłą niespodzianką będzie to, że kupując bilet-pakiet na koncert i skorzystanie z atrakcji miasteczka westernowego Twinpigs za wstęp do Parku Rozrywki zapłacicie promocyjną cenę. Przybywajcie całymi rodzinami od rana i bawcie się dobrze. Atrakcji będzie więcej! w tym zawody sportowe, konkursy, prezentacja amerykańskich oldtimerów, motocykli z lat siedemdziesiątych! Będą super gadżety. Ponadto firma BMW Gazda zaprezentuje najnowsze motocykle, wiele z nich w typowo amerykańskim stylu. Ogólnopolski Fan Club The Rolling Stones szykuje ciekawe prelekcje i pokazy dotyczące nietuzinkowej osoby jaką byłCharlie Watts.

Organizatorem Zlotu i koncertu jest marka „Restauracje Staropolskie” iRestauracja/Pub „Texas”przy współudziale Agencji Koncertowej DAD PRODUCTION POLSKA Sp. z o.o.

Bilety dostępne w Hotelu Texas w Żorach tel.32 416 08 88 i na www.ebilet.pl

TEXAS HOTEL & RESTAURANT, materia?y marketi ngowe, 1080x1080, The Rolling Stones, 2.png

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *