Michelle Gurevich wraca do Polski na trzy koncerty!

Po prawie 3 latach od wyprzedanego do ostatniego miejsca koncertu w Warszawie genialna Michelle Gurevich wraca do Polski, aby ponownie oczarować swoich fanów. Tym razem jej wizyta będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, bo Gurevich zagra w aż trzech polskich miastach; we Wrocławiu (Zaklęte Rewiry, 20.04), Warszawie (Proxima, 21.04) i Krakowie (Hol, 22.04).

Gurevich urodziła się w Toronto, w rodzinie rosyjskich imigrantów i to właśnie jej wschodnie pochodzenie było kluczowe dla dorastania oraz rozwoju muzycznej kariery artystki. Twórczość Michelle Gurevich często porównywana jest do dokonań Leonarda Cohena, Nico oraz legend rosyjskiej sceny z Ałłą Pugaczową na czele, a recenzenci nazywają jej niesamowicie klimatyczne, melancholijne nagrania jako slowcore rock czy lo-fi pop.

Niezależnie od dziennikarskich etykiet, muzyka Gurevich po prostu hipnotyzuje i dociera do najgłębszych zakamarków ludzkiej wrażliwości. Nie dziwi fakt, że po twórczość Michelle często sięgają reżyserzy filmowi i producenci reklam telewizyjnych. Do Polski Gurevich wróci z wydanym w 2020 roku krążkiem “Ecstasy in the Shadow of Ecstasy” oraz nowymi kompozycjami, zwiastującymi kolejne pozycje w dyskografii. Możemy być jednak pewni, że podczas polskich koncertów nie zabraknie pełnego przekroju twórczości Gurevich.

Michelle Gurevich wystąpi 20 kwietnia w klubie Zaklęte Rewiry we Wrocławiu, 21 kwietnia w klubie Proxima w Warszawie i 22 kwietnia w klubie Hol w Krakowie. Bilety będą dostępne od 8 października na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

20.04.22 Zaklęte Rewiry, Wrocław
21.04.22 Proxima, Warszawa
22.04.22 Hol, Kraków

Materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *