Måneskin – premiera numeru „Mamma Mia”

Włoski zespół Måneskin nie przestaje zaskakiwać swoją kreatywnością. Grupa od jakiegoś czasu zapowiadała premierę swojego nowego singla zatytułowanego „Mamma Mia” jednak nie było to po prostu wrzucenie kawałka do sieci – skoro jest Måneskin, to musi być pompa!

7 października w 14 europejskich krajach równocześnie odbywały się fanowskie eventy, na których można było przedpremierowo posłuchać numeru „Mamma Mia”. Polski event odbył się w warszawskiej Stodole, która tego wieczoru gościła najbarwniejsze postacie z grona fanów zespołu. Było to zresztą wydarzenie na bardzo wysokim poziomie – fani mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w specjalnej fotobudce, zapozować z podobiznami swoich idoli czy zgarnąć plakat z grafiką singla „Mamma Mia”.

Brak opisu.

Kiedy spotkania towarzyskie w kuluarach Stodoły trwały w najlepsze (a trzeba przyznać – fani pojawili się naprawdę oryginalnych stylizacjach inspirowanych stylem Damiano i spółki) zespół przygotowywał się do zagrania koncertu w Berlinie. Koncert ten był transmitowany na wszystkie 14 eventów w Europie ale to nie wszystko! Aby lepiej poczuć więź z fanami, w Berlinie wyświetlane były transmisje z owych wydarzeń dzięki czemu zespół mógł oglądać reakcje europejskich fanów na bieżąco. Największą bowiem radość z tworzenia jest wówczas kiedy dzielisz się swoją twórczością z innymi – a tego wieczoru radość grupy Måneskin sięgała na pół Europy!

Budując lekkie napięcie przed oficjalnym odsłuchem, zespół uraczył jeszcze fanów wykonaniem „I Wanna Be Your Slave” oraz „Zitti e Buoni” a następnie przeszedł do premierowego numeru. „Mamma Mia” klimatem bardzo przypomina numer „I Wanna Be Your Slave”, który bardzo szybko stał się hitem – jest zatem szansa, że nowy numer powtórzy sukces poprzedniego. „Mamma Mia” jest bardzo energetycznym numerem, jednocześnie ma w sobie tą nonszalancję tak charakterystyczną dla twórczości Måneskin.

Od północy kawałek „Mamma Mia” jest już dostępny w serwisach streamingowych – posłuchajcie go koniecznie!

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

Brak opisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!