Dziś premiera nowego singla Bryana Adamsa „So happy it hurts”!

Nowy singel zapowiada premierę 15. albumu Adamsa! „So happy it hurts” towarzyszy premiera wideoklipu, który będzie dostępny dziś o 18:00.

Znany na całym świecie ze swojego charakterystycznego rockowego brzmienia, wokalista, autor muzyki i tekstów, Brian Adams wydaje tytułowy utwór ze swojego, nowego studyjnego longplay’a „So Happy It Hurts” (wydawca: BMG). To pierwszy singel zapowiadający nowy album, którego premierę zaplanowano na marzec przyszłego roku.

Wydaniu singla „So happy it hurts” towarzyszy oficjalny klip wyreżyserowany przez samego Adamsa. Dla subskrybentów YouTube’a, wokalista przygotował ekskluzywne „afterparty” zaraz po premierze wideo, która zaplanowane zostało na g. 12:00 naszego czasu – wejście dostępne TUTAJ.

– Pandemia i lockdown uświadomiły nam wszystkim, że odebranie człowiekowi spontaniczności jest jak najbardziej realne. Nagle odwołano wszystkie trasy, koncerty. Nikt nie mógł nawet wsiąść do samochodu i pojechać przed siebie. – mówi Adams. Tytułowy utwór „So happy it hurts” opowiada właśnie o wolności, autonomii, spontaniczności i dreszczyku emocji na otwartej drodze. Album, o tym samym tytule, porusza tematy małych, ulotnych chwil, które – jak mówi sam autor – „są tak naprawdę sekretem szczęścia, a co najważniejsze, tworzą relacje między ludźmi.”

Album „So happy it hurts”, którego premiera zaplanowana została na marzec 2022 roku, to 15. album Bryan Adamsa; zawiera 12 nowych piosenek, których artysta jest współautorem. Album będzie dostępny na wszystkich platformach cyfrowych, a także w różnych formatach, w tym standardowym CD, deluxe oraz z książką w twardej oprawie i winylem. Będzie dostępny również ekskluzywny kolorowy winyl i limitowany box z płytę deluxe, winylem i książką w twardej oprawie oraz z podpisanym zdjęciem.

Adams, którego koncerty na żywo uczyniły go jednym z najlepszych wokalistów rockowych naszych czasów, wystąpi w Wynn w Las Vegas w listopadzie tego roku – pełną listę dat i informacji o biletach na: https://www.bryanadams.com/tours/

Utwory Bryana Adamsa wspięły się na #1 miejsca list przebojów w ponad 40 krajach. Jest uhonorowany tytułem Companion of The Order of Canada. Jest członkiem Canadian Music Hall of Fame oraz Canada’s Walk of Fame. Artysta ma na swoim koncie liczne nagrody Juno, 3 Oscary, 5 nominacji do Złotych Globów, nagrody Grammy, American Music Awards i ASCAP, liczne nagrody muzyczne, filmowe i telewizyjne.

Mat. Prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!