Tricky już w tym tygodniu zagra w trzech polskich miastach

Artysta zawita do naszego kraju w ramach trasy koncertowej promującej album „Fall To Pieces”, który ukazał się 4 września 2020 nakładem wytwórni False Idol, której właścicielem jest sam Tricky.

Tricky to brytyjski wokalista i producent, który na początku swojej kariery związany był z zespołem Massive Attack. Razem współtworzyli nowy nurt muzycznych, który zyskał miano trip hopu. Przez lata podziwiany przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Swoją dotychczasową karierę, trwającą ponad trzy dekady, podsumował w biografii, „Hell Is Round The Corner”, która ukazała się na rynku w 2019 roku.

W swojej twórczości Tricky zawsze polegał na żeńskich wokalach. Na jego nowym krążku jest podobnie – większość utworów na „Fall To Pieces”, w tym pierwszy singiel „Fall Please”, wykonuje Marta Złakowska. Piosenkarka została odkryta przez Tricky’ego, podczas swojej europejskiej trasy koncertowej, kiedy został bez wokalisty. I wtedy pojawiła się ona, która uratowała go przed katastrofą.

„Potrafię stwierdzić, kiedy ktoś jest pokorny i przyziemny. Marta nie dba o sławę, chce po prostu śpiewać.” – mówi o tej współpracy Tricky.

20.10.2021 Praga Centrum, Warszawa
21.10.2021 Klub Kwadrat, Kraków
22.10.2021 Tama, Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!