Swedish House Mafia i The Weeknd we wspólnym utworze

Supergrupa Swedish House Mafia połączyła siły z supergwiazdorem The Weekndem, realizując wspólnie nowy singiel i teledysk „Moth to a Flame”.

Numer zapowiada nadchodzącą płytę zespołu, a także przyszłoroczną trasę, w ramach której Swedish House Mafia 21 października 2022 roku wystąpi w Tauron Arenie w Krakowie

Piosenka, która miała premierę podczas imprezy poprzedzającej galę MTV Video Music Awards, jest następca opublikowanych w lipcu singli „It Gets Better” i „Lifetime (feat. Ty Dolla $ign & 070 Shake)”, które potwierdzały powrót tria po ośmioletniej przerwie.
Nowe nagrania pobudzają apetyt przed nadchodzącym, długogrającym albumem „Paradise Again” Swedish House Mafia, który planowany jest na początek przyszłego roku. Również w przyszłym roku grupa wyruszy w światową trasę, która obejmie Polskę a także prestiżowy festiwal Coachella. Koncert w naszym kraju zaplanowany został na 21 października 2022 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Warto przypomnieć, że w ramach poprzedniego tournée formacji, „One Last Tour”, wyprzedało się wszystkie milion biletów.
Koncert w Polsce:
21.10.2022 – TAURON Arena Kraków
Przedsprzedaż dla klientów CITI Handlowy: od 27 października 2021 od 10:00
Przedsprzedaż Ticketmaster: od 28 października 2021 od 10:00
Sprzedaż ogólna: od 29 października 2021 od 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *