KONCERT ZESPOŁU MYASTA NA ŻYWO W CZWÓRCE

Zespół Myasta – laureat 4. edycji konkursu radiowej Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” zawita w najbliższy piątek 29 października do studia koncertowego Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana. Koncert na żywo rozpocznie się o godz. 18.00. Transmisja na facebooku oraz kanale YouTube Czwórki.

Zespół Myasta – kadr z sesji zdjęciowej zorganizowanej przez Czwórkę dla zwycięzcy konkursu „Wydaj Płytę z Będzie Głośno!”/ fot. Anna Powałowska

MYASTA to zwycięzca 4. edycji konkursu radiowej Czwórki „Wydaj Płytę z Będzie Głośno!”. Zespół zainicjowali w 2015 r. Michał Kowalski (wokal) i Mariusz Mitura (perkusja) wraz z bydgoskimi gitarzystami. Do podstawowego składu sukcesywnie dołączali kolejni muzycy – sekcja dęta, instrumenty klawiszowe i perkusjonalia. Obecnie zespół tworzy ośmiu doświadczonych muzyków z Bydgoszczy, Torunia i nieodległego Chełmna. MYASTA łączą pozytywną wibrację reggae z innymi stylami, dzięki czemu ich muzyka ma wielowymiarowy charakter.

W piątek 29 października w „Będzie głośno” o godz. 18.00 koncert zespołu Myasta na żywo ze studia koncertowego Polskiego Radia  im. Władysława Szpilmana, a od godz. 19.00 wywiad z zespołem.

Audycja Czwórki „Będzie Głośno!” oraz towarzyszący jej konkurs „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” skierowane są do młodych niezależnych twórców i wykonawców, którzy, oprócz możliwości zaprezentowania swoich nagrań w Czwórce i rozmowy podczas audycji „Będzie Głośno!” dostają raz w roku szansę debiutu płytowego poprzez udział w konkursie. Latem br. odbyła się 5. edycja „Wydaj płytę z Będzie Głośno!”. Zwyciężyła wokalistka WRONA, której debiutancki album ukaże się 5 listopada br.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2022 | Strefa Music Art | Realizacja: Studio Graficzne 702

error: Zabezpieczone!!